Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Kolekcia Living značky SolidStep je trvácna a odolná voči poškriabaniu aj oteru. Prirodzené dekory a príjemná povrchová úprava zabezpečí kvalitné bývanie každému, kto sa rozhodne pre kolekciu Living do svojej domácnosti.
Podlahy sa ľahko čistia a vďaka pokládkovým systémom 1clic2go a TwinClic sú jednoduché na inštaláciu. Kolekcia je vhodná aj do spální a detských izieb vďaka antialergénnej úprave. Naše podlahy Living neobsahujú PVC a kolekcia sa vyrába z trvalo udržateľných zdrojov.
Laminátová podlaha je ideálna pre všetkých, ktorí majú záujem o praktickú a dobre vyzerajúcu podlahu za výhodnú cenu. Svojou farebnosťou, prírode vernými štruktúrami povrchu dáva možnosť vytvárať vlastný štýl. Je vhodná do priestorov zariadených moderne, ale aj klasicky. Laminátové podlahy vytvárajú jedinečnú atmosféru miestnosti a sú obzvlášť nenáročné na údržbu a čistenie.
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC4 |
| Hmotnosť: | 7,1730 kg/m2 |
| Balenie: | 2,22 m2 |
| Zámok: | 1clic 2go |
| Záruka: | 20 rokov |
| Záťažová trieda | 32 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1285 x 192 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné podlahové kúrenie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1285 x 192 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Residence |
| Kolekcia | Living |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,073 |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Dekor originál soklovej lišty | 8573 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | NIE |
| Číslo dekoru | ST05 |
| Tepelná vodivosť W/(mK) | 0,11 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC4 |
| Hmotnosť: | 7,1730 kg/m2 |
| Balenie: | 2,22 m2 |
| Zámok: | 1clic 2go |
| Záruka: | 20 rokov |
| Záťažová trieda | 32 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1285 x 192 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné podlahové kúrenie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1285 x 192 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Residence |
| Kolekcia | Living |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,073 |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Dekor originál soklovej lišty | 8573 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | NIE |
| Číslo dekoru | ST05 |
| Tepelná vodivosť W/(mK) | 0,11 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Certifikát analýzy výroby, zariadení, manažmentu a kvality výrobcu.
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Produkt s týmto označením spĺňa najprísnejšie normy týkajúce sa škodlivín a emisií, ktoré eco-INSTITUT vyžaduje.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobca je členom asociácie European Producers of Laminate Flooring, ktorá zaručuje európsky pôvod výrobku, tým aj jeho kvalitu a požadované parametre podľa európskych noriem.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: