Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Soklová lišta nemeckej značky Parador z kolekcie Quad je zaujímavá tým, že je vykrojená do štvrťkruhu. Jej inštaláciou získate lištu so zaobleným tvarom, ktorá predstavuje zaujímavý dizajnový prvok. Výška lišty je 14 milimetrov, na šírku zaberá 20 mm.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou.
Rovnako je tomu aj pri doplnkoch – vrátane soklových líšt. V súlade s mottom značky PARADOR “living performance” sa môžete spoľahnúť na kvalitu sortimentu.
| Balenie: | 2,2 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Názov dekoru | Biela lesklá D003 |
| Výška | 20 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Kolekcia | Štvrťkruh |
| Ks v balení | 70 |
| Dekor/drevina | Biela |
| Číslo dekoru | D003 |
| Hĺbka | 14 mm |
| Balenie: | 2,2 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Názov dekoru | Biela lesklá D003 |
| Výška | 20 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Kolekcia | Štvrťkruh |
| Ks v balení | 70 |
| Dekor/drevina | Biela |
| Číslo dekoru | D003 |
| Hĺbka | 14 mm |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: