Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podložka pod plávajúce podlahy Cezar BASIC WOOD NATURE 7 mm drevovláknitá je vhodná pod podlahy laminátové, drevené a vinylové na HDF nosiči. Je vyrobená z drevovlákna s hrúbkou 7 mm a má formát 0,59 x 0,79 m, čo ju robí vhodnou pre rôzne priestorové konfigurácie.
Cezar BASIC WOOD NATURE 7 mm sa vyznačuje nízkym tepelným odporom (R = 0,1 m2 K/W), nie je však vhodná na podlahové kúrenie. Ponúka zaťažiteľnosť v tlaku 20 t/m2, čo zabezpečuje dlhodobú trvanlivosť a odolnosť voči zaťaženiu.
S vynikajúcim vyrovnávaním nerovností (3 mm) a hustotou 250 kg/m3 poskytuje spoľahlivú podporu pre podlahové krytiny. Použitím podložky BASIC WOOD NATURE 7 mm dosiahnete redukciu priestorového hluku o 15 % a kročajového hluku o 19 dB.
Podložka nemá integrovanú parozábranu. Dodáva sa vo forme plátom a v balení sa nachádza 20 kusov.
| Balenie: | 9,322 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 0,59 x 0,79 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 7 mm |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | NIE |
| Hustota QW kg/m3 | 250 |
| Materiál | Drevovlákno |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Zelená |
| Typ balenia | Pláty |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 20 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 19 |
| Ks v balení | 20 |
| Balení na palete | 26 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Nevhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,1 |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 15 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 3 |
| Balenie: | 9,322 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 0,59 x 0,79 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 7 mm |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | NIE |
| Hustota QW kg/m3 | 250 |
| Materiál | Drevovlákno |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Zelená |
| Typ balenia | Pláty |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 20 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 19 |
| Ks v balení | 20 |
| Balení na palete | 26 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Nevhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,1 |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 15 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 3 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: