Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Mirelon 3 mm je PE penová podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo, kompozit. Je vyrobená z penového polyetylénu s nízkou hustotou LDPE. Má hrúbku 3 mm a formát 1 x 25 m. Podložka sa používa pre rôzne podlahové krytiny, dôležité je uvedomiť si, že nespĺňa požiadavky zaťažiteľnosti niektorých výrobcov podláh.
S tepelným odpormi 0,075 m2 K/W a tepelnou vodivosťou 0,04 W/(mK) poskytuje tepelnú izoláciu. Má zaťažiteľnosť v tlaku 2,9 t/m2. Redukcia kročajového hluku je 20 dB.
Mirelon 3 mm nie je vhodná pre použitie s podlahovým kúrením. Ochrana proti vlhkosti podkladu nie je integrovaná, preto sa odporúča pri pokládke na minerálne podklady použiť dodatočnú parozábranu. Dodávame v balení 25 m.
| Balenie: | 25 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1 x 25 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 3 mm |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | NIE |
| Hustota QW kg/m3 | 20-25 |
| Materiál | Penový polyetylén s nízkou hustotou LDPE |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči (Podložka nespĺňa požiadavku zaťažiteľnosti niektorých výrobcov podláh!) |
| Farba | Biela |
| Typ balenia | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 2,9 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 20 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Nevhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,075 |
| Tepelná vodivosť W/(mK) | 0,04 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | NIE |
| Balenie: | 25 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1 x 25 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 3 mm |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | NIE |
| Hustota QW kg/m3 | 20-25 |
| Materiál | Penový polyetylén s nízkou hustotou LDPE |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči (Podložka nespĺňa požiadavku zaťažiteľnosti niektorých výrobcov podláh!) |
| Farba | Biela |
| Typ balenia | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 2,9 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 20 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Nevhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,075 |
| Tepelná vodivosť W/(mK) | 0,04 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | NIE |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: