Odborná montáž

Ako to funguje? Stačí tak málo.... Ak sa rozhodnete pre odbornú montáž od nás, stačí ak nás kontaktujete, my sa už postaráme o všetko :)

odborna_montaz

Zameranie

Máte strach alebo si nie ste 100% istý aký rozmer dverí si objednať ? Využite našu službu zamerania. Montážnik príde priamo k Vám, zameria všetky stavebné otvory, určí strany otvárania dverí, samozrejme po konzultácii s Vami. Zameranie odovzdá priamo predajcovi, ktorý ho spracuje a tovar objedná. A je to. Objednané a bez starosti, pri službe zameranie zodpovedá za všetky rozmery montážnik.

Zaškolení pracovníci

Kladieme dôraz na to aby montážnici boli odborníci vo svojej oblasti a aby prácu odviedli poctivo a kvalitne. Každému montážnikovi zabezpečujeme pravidelné školenie u našich výrobcov. Je veľmi dôležité aby poznali materiál a produkt s ktorým pracujú.

Úpravy priamo na mieste

Atypický otvor alebo komplikovaný pôdorys nie sú žiadnym problémom. Veľkou výhodou je že montážnici disponujú veľkým množstvom náradia, vďaka ktorému nie je pre nich komplikovaná žiadna montáž. Vedia si na mieste upraviť zárubňu, dvere a pod. Nepotrebujú nikam odbiehať. Majú všetko pri sebe, a tým pádom sa proces montáže ničím nepredlžuje.

Výhodná cena

Cenník montážnych úkonov je definovaný v danej tabuľke TU. Približnú cenu montáže viete odhadnúť na základe daného cenníka, pri kontakte s montážnikom si môžete vždy cenu overiť. Montážnici sú povinný držať sa daného cenníka. Vzhľadom na naše dlhoročné skúsenosti, sa nám podarilo stlačiť ceny montážnych úkonov na minimum, nie však na úkor kvality, presvedčte sa sami :)

Flexibilita

Služby v tejto dobe si vyžadujú veľkú mieru flexibility. S montážou sa vám montážnici vedia prispôsobiť ako časovo tak aj priestorovo. S montážnikom sa dohodnete na presnom čase a mieste.

Ukážky odbornej montáže

Sklenené interiérové dvere + Zárubňa

Sklenené dvere dávajú interiéru moderný a exkluzívny nádych. Sklenené dvere sú vyrobené z vysoko kvalitného lepeného skla, nemusíte sa obávať rozbitia.

Vchodové dvere

Pripravujeme...

Lesklé interiérové dvere + Zárubňa

Pripravujeme...

Galéria realizáciíCenník podľa krajov

Nakoľko sa ceny montážnych prác líšia v závislosti od krajov, tak sme cenníky pre Vás prehľadne rozdelili.