OSB dosky   Počet produktov v kategórii: 19

Najväčšia ponuka OSB3 dosiek. Najnižšie ceny dopravy, pri objednávke nad 1000 EUR - doprava ZDARMA. Doprava ku Vám domov je pre nás samozrejmosťou - po celom Slovensku! Iba kvalitné OSB3 dosky lepené bez škodlivého formaldehydu s dodržaním najprísneších noriem. V ponuke OSB3 dosky Egger - vyrobené v Rakúsku alebo OSB3 dosky Kronospan - vyrobené v Českej republike.

 • OSB3 dosky s rovnou hranou

  OSB3 dosky s rovnou hranou majú všetky štyri hrany (na všetkých štyroch stranách) rovnaké rovné zakončenie. Pri montáži sa ukladajú jednotlivé kusy vedľa seba na tesno alebo s dilatačnou medzerou.

 • OSB3 dosky s perodrážkou

  OSB dosky s perodrážkou majú hrany so systémom spoja pero - drážka, t.j. jedna dlhá strana (hrana) je zakončená perom, druhá dlhá strana (hrana) je zakončená drážkou, jedna krátka strana (hrana) je zakončená perom a druhá krátka strana (hrana) je zakončená drážkou. Pri montáži sa ukladajú jednotlivé kusy jeden do druhého, pero do drážky alebo naopak. Dosky do seba dokonale zapadajú a je možné robiť "jednoliatu" súvislú vrstvu, bez medzier.

 • OSB3 dosky Egger

  OSB3 dosky EGGER s označením EUROSTRAND OSB 3 sú trojvrstvové plošne lisované dosky lepené z orientovo sypaných triesok, podľa normy DIN EN 300. Pri lepení sa nepoužíva škodlivý formaldehyd! Veľmi vysoký stupeň orientácie triesok v smere vlákien krycích vrstiev zaručujú najlepšie technické parametre a veľmi dobrú tvarovú stálosť.

 • OSB3 dosky Kronospan

  Dosky OSB SUPERFINISH ECO sú viacúčelové dosky vyrábané unikátnou technológiou lepenia orientovaných drevených triesok v troch vrstvách. Vo vrchných vrstvách sú orientované pozdĺžnym smerom, v strednej vrstve sú orientované priečnym smerom. Rozmery, tvar a smerová orientácia triesok v jednotlivých vrstvách maximálne využívajú prirodzené vlastnosti dreva k dosiahnutiu tých najlepších mechanicko-fyzikálnych parametrov dosiek. Dosky neobsahujú prirodzené vady rastúceho dreva (hrče, praskliny a pod.). Veľkosť triesok v povrchovej vrstve umožňuje vyniknúť prirodzenej štruktúre, farbe a rustikálnosti prírodného dreva a prináša tak nové možnosti v interiérovom dizajne.

Najväčšia ponuka OSB3 dosiek. Najnižšie ceny dopravy, pri objednávke nad 1000 EUR - doprava ZDARMA. Doprava ku Vám domov je pre nás samozrejmosťou - po celom Slovensku! Iba kvalitné OSB3 dosky lepené bez škodlivého formaldehydu s dodržaním najprísneších noriem. V ponuke OSB3 dosky Egger - vyrobené v Rakúsku alebo OSB3 dosky Kronospan - vyrobené v Českej republike.

Viac info
Zobrazené 1 - 19 s 19 produktov

OSB dosky sú trojvrstvové dosky vyrobené z plošne orientovaných drevených triesok, ktoré sa spájajú za pomoci parafínu a živice pod obrovským tlakom pri vysokej teplote.

OSB dosky patria medzi moderné konštrukčné materiály. Ich široké využitie možno pozorovať hlavne v stavebníctve, stolárstve ale aj pri domácom majstrovaní. 

Mnohostranné využitie pripisujeme výborným technickým parametrom OSB dosiek. Sú pevné, zároveň aj pružné, odolávajú prehybom a ľahko sa opracovávajú. Na prichytávanie stačia samorezné skrutky alebo klince. Môžete na ne nanášať bežné stavebné lepidlá, prípadne lepiť izolácie.

OSB3 dosky sú navyše impregnované proti vlhkosti, čím sa rozširuje ich využitie aj vo vlhkých priestoroch.

Použitie:

 • podlahy, stropy, steny, podbitky
 • šalovanie, debnenie, nábytky
 • stavba nízkoenergetických a pasívnych domov
 • garáže, búdy, rôzne opláštenia drevených konštrukcií

Delenie OSB dosiek podľa hrúbky a hrany:

 • rovná hrana: 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 18 mm, 22 mm, 25 mm
 • perodrážka: 12 mm, 15 mm, 18 mm, 22 mm, 25 mm

Dostupné rozmery:

 • rovná hrana: 2500 x 1250 mm
 • perodrážka: 2500 x 675 mm, 2500 x 625 mm
Viac ako 9 876 543
kombinácii interiérových dverí
"A my pre Vás vyberieme to najlepšie riešenie"
Obchod MoDoS.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Kontaktujte nás:
0948 255 255
(Po - So, 8 - 18 hod.)
info@modos.sk
Kamenné predajne:
Predajňa MoDoS.sk
Bratislava
Domu nábytku DREVONA
Výhonská 1
835 10 Bratislava - Rača
0911 305 127
ba@modos.sk
Predajňa MoDoS.sk
Námestovo
Polyfunkčný dom ORMO
Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo
0948 706 036
no@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape

Posledné príspevky z BLOGU

5 vecí, vďaka ktorým spravíte váš domov domovom

Skryté zárubne: Trend čistých línií v interiéri

Hodnotenia a recenzie :
OSB dosky

Priemer 4.5 / 5
Na základe 12 hodnotení Na základe 10 užívateľských recenzií.