Vchodové dvere   Počet produktov v kategórii: 337

Vchodové dvere sú dôležitou súčasťou každej stavby, či sa už jedná o rodinné domy, bytové domy, obchodné budovy alebo rôzne iné zariadenia. V ponuke máme rôzne typy vchodových dverí od plastových až po oceľové. Ak si neviete vybrať, odporúčame vám najpredávanejšieho výrobcu WIKED za najlepšie ceny. 

 • Podľa značky

  V našej bohatej ponuke rozdeľujeme vchodové dvere aj podľa značiek. Ponúkame vám popredných výrobcov vchodových dverí ako napríklad výrobca WIKED, PORTA DOORS, DRE, ERKADO a podobne. Pri výbere vchodových dverí sa treba uistiť, či sú vhodné na vnútorné, alebo vonkajšie použitie.

 • Bytové

  Vchodové bytové dvere vám ponúkame od najlepších výrobcov ako sú napríklad ERKADO, DRE, INVADO...Vhodné su len do bytov, nakoľko nemajú UV ochranu, ani vhodnú povrchovú úpravu. Veľká výhoda je, že si môžete zladiť interiérové dvere v rovnakom dekore ako sú vchodové dvere do bytu. :)

 • Oceľové

  Vchodové oceľové dvere od výrobcu WIKED, ktoré nájdete v našej ponuke sú vhodné ako exteriérové dvere, majú veľmi dobré izolačné vlastnosti. Vchodové oceľové ponúkame ako klasické jednokrídlové, dvojkrídlové, dvere s bočným svetlíkom a dokonca aj dvere s nad svetlíkom. Vyberte si vchodové oceľové dvere podľa Vašej predstavy, dostupné sú v rôznych dekoroch a dokonca aj v akejkoľvek RAL farbe.

 • Domové

  Ak si vyberáte vchodové dvere do domu, ste na tom správnom mieste. Ponúkame domové dvere od výrobcu WIKED, ktoré majú veľmi dobré izolačné vlastnosti. Vchodové dvere do domu  WIKED Thermo prestige sú dodávané so zárubňou, ktorá má prerušené tepelné mosty a je vyplnená extrudovaným polystyrénom. Samotné dvere majú v prípade presklenia použité izolačné trojsklo. Vyberte si ten správny typ vchodových domových dverí priamo z Vašej obývačky.

 • Drevené

  Drevené vchodové dvere očaria určite milovníkov prírodných materiálov. Výhoda pri tomto type dverí je, že je to ekologický materiál a je vhodný aj pre alergikov. Pri výbere drevených dverí si ale treba dávať pozor na ich kvalitu. Hlavne musí byť dobre preschnuté drevo, aby vám dvere v budúcnosti nevykrácalo.

 • Extra
 • Protipožiarne a technické

  Protipožiarne dvere  sú dnes samozrejmosťou v každej novostavbe. V našej ponuke nájdete protipožiarne dvere od  rôznych výrobcov, medzi tie najpredávanejšie patria dvere MRB. Nájdete ich v našej ponuke v akejkoľvek úprave, v rôznych požiarnych odolnostiach. Výber je už len na Vás.        

 • Bezpečnostné

  Medzi najobľúbenejšie vchodové dvere patria aj bezpečnostné vchodové dvere, ktoré sa delia podľa triedy bezpečnostnej odolnosti. Predávame bezpečnostné dvere od rôznych výrobcov. Pri vhodnom výbere bezpečnostných dverí treba dbať hlavne na kvalitu zámkov, bezpečnostných prvkov, čapov a tiež materiál z ktorých sú dvere vyrobené a vyplnené.  

 • So sklom

  Pri vchodových dverách nesmú chýbať samozrejme aj modely so sklom. V ponuke máme pre vás rôznych kvalitných výrobcov s krásnymi preskleniami. Na výber je napríklad najpredávanejšie reflexné, alebo matné sklo a taktiež aj veľa iných. Pri niektorých sklách sú na výber aj zaujímavé okrasné doplnky. Vchodové dvere so sklom sa používajú hlavne do rodinných domov, alebo úradných budov.

 • Plné

  Vchodové dvere plné sú veľmi často predávané dvere. V ponuke u nás nájdete rôzne farby aj  modely. Nestačia vám plné hladké dvere? Máme pre vás riešenie, pretože ponúkame aj plné dvere s modernými výrezmi. Plné vchodové dvere sa používajú hlavne do bytov.

 • Hliníkové
 • Dvere do 14 dní

  Všetky dvere v tejto kategórií  spolu so zárubňami môžu byť už za 14 dní u Vás doma ! 

  -> Zobraziť KOMPLETNÚ ponuku vchodových dverí <-

Vchodové dvere sú dôležitou súčasťou každej stavby, či sa už jedná o rodinné domy, bytové domy, obchodné budovy alebo rôzne iné zariadenia. V ponuke máme rôzne typy vchodových dverí od plastových až po oceľové. Ak si neviete vybrať, odporúčame vám najpredávanejšieho výrobcu WIKED za najlepšie ceny. 

Viac info
Zobrazené 1 - 24 s 337 produktov
Viac ako 9 876 543
kombinácii interiérových dverí
"A my pre Vás vyberieme to najlepšie riešenie"
Obchod MoDoS.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Kontaktujte nás:
0948 255 255
(Po - So, 8 - 18 hod.)
info@modos.sk
Kamenné predajne:
Predajňa MoDoS.sk
Bratislava
Domu nábytku DREVONA
Výhonská 1
835 10 Bratislava - Rača
0911 305 127
ba@modos.sk
Predajňa MoDoS.sk
Námestovo
Polyfunkčný dom ORMO
Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo
0948 706 036
no@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape
Predajňa MoDoS.sk
Košice
Rastislavova 2426/81
040 01 Košice
0948 411 203
kosice@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape

Posledné príspevky z BLOGU

5 vecí, vďaka ktorým spravíte váš domov domovom

Skryté zárubne: Trend čistých línií v interiéri

Hodnotenia a recenzie :
Vchodové dvere

Priemer 4.5 / 5
Na základe 5 hodnotení Na základe 5 užívateľských recenzií.