Interiérové dvere rozdelené podľa značiek   Počet produktov v kategórii: 2967

Najširšia ponuka interiérových dverí (viac než 1000 rôznych dekorov) od popredných európskych výrobcov ako sú: DRE, PORTA DOORS, CENTURION, VASCO, ERKADO, INVADO, VERTE, INTENSO za najnižšie ceny.

 • Erkado

  Interiérové dvere od výrobcu ERKADO sú zaujímavé práve tým, že vyrábajú dvere aj v technológií soft, čo znamená zaoblené hrany dverí. Je to výhoda hlavne kvôli dlhšej trvácnosti samotného krídla. Výhodou je tiež široký výber dverí a ich farieb, rok čo rok sú v nových prevedeniach.

 • Dre

  Interiérové dvere od výrobcu DRE sú jedny z najpredávanejších dverí, ktoré sa momentálne predávajú. Veľkou výhodou je aj rýchla dodacia lehota a taktiež široká škála produktov a farieb za lacnejšie ceny. Výrobca DRE má dlhoročnú tradíciu, ktorú si každoročne vylepšuje aj novou a modernejšou technológiou výroby.

 • Voster
 • Centurion

  Interérové dvere od výrobcu CENTURION zákazníci obľubujú hlavne vďaka výnimočne modernému dizajnu dverí. Veľkým plusom je aj to, že k niektorým kolekciám dverí poskytuje výrobca až 6 rokov záruku, čo je výhoda pre zákazníkov, ktorý si potrpia na kvalitu. V ponuke sú rôzne prevedenia fólií, či už v hladkom, alebo štrukturovanom povrchu. V ponuke však nenájdete laminátové dvere CPL.

 • Vasco

  Výrobca VASCO je jedným z najkvalitnejších výrobcov, ktorý je momentálne na trhu. Výnimočný je hlavne v kvalite použitých surovín na výrobu dverí aj zárubní. Táto značka dverí je určená hlavne zákazníkom, ktorý si potrpia na kvalitu. Nevýhodou je len menší výber dverí. V ponuke majú aj CPL laminátové prevedenia dverí, ktoré by sme vám určite doporučovali hlavne pri tomto výrobcovi.

 • Intenso

  Výrobca INTENSO je jeden s novších výrobcov na trhu. Zaoberá sa hlavne kvalitným spracovaním dverí spolu v kombinácií s moderným až nadčasovým prevedením dverových krídiel. Tento výrobca je vhodný hlavne pre zákazníkov, ktorý majú radi dizajn a radi experimentujú.

 • Invado

  Výhodou výrobcu INVADO je, že má v ponuke okrem klasických dverí aj nádherné celopresklené dvere, ktoré potešia milovníkov presvetlených miestností. V ponuke majú aj širokú škálu farieb vo fólií, alebo CPL lamináte. Nevýhodou je dlhšia dodacia lehota.

 • Porta Doors

  Výrobca PORTA DOORS je dlhoročným výrobcom interiérových dverí a zárubní, ktorý má najrozšírenejšiu ponuku, či už sa jedná o typy dverí, alebo ich povrchovú úpravu. V ponuke majú fóliu, lamináty, prírodnú dyhu, akrylové farby a podobne. Ako jeden z mála výrobcov, má taktiež v ponuke aj dvere lámané. Je určený pre všetkých zákazníkov, od nenáročných až po tých najnáročnejších.

 • Verte

  Výrobca VERTE je jeden z popredných výrobcov na kvalitné rámové dvere. Má v ponuke rôzne prevedenia aj farby. Dôkazom kvalitného spracovania dverí je aj to, že výrobca ponúka pre vybrané modely až 5 rokov záruku. Dvere tohoto typu sa dajú veľmi pekne zladiť v modernom štýle.

 • Sapeli

  SAPELI je najstarší a najväčší výrobca dverí a zárubní v Českej republike. SAPELI venuje pozornosť svetovým trendom v interiérovom dizajne a svoju ponuku neustále aktualizuje. Architektúra a dizajn jej nie je cudzia. Neustále sa snaží prichádzať s novými technologickými riešeniami a dizajnovými prevedeniami. SAPELI ponúka 20 modelových rád a viac ako 800 000 možných kombinácií dverí, pričom filozofiou firmy naďalej zostáva zákazková výroba. Dvere sú vyrábané podľa želania zákazníka, na ktoré sa môže spoľahnúť a stanú sa ozdobou každého interiéru. 

 • Eurowood
 • PerfectDoor
 • Pol-Skone
 • Persecto
 • Classen
 • Imperiodoor
 • Masonite
 • Optimdoors

Najširšia ponuka interiérových dverí (viac než 1000 rôznych dekorov) od popredných európskych výrobcov ako sú: DRE, PORTA DOORS, CENTURION, VASCO, ERKADO, INVADO, VERTE, INTENSO za najnižšie ceny.

Viac info
Zobrazené 1 - 24 s 2967 produktov

Podľa značky

Viac ako 9 876 543
kombinácii interiérových dverí
"A my pre Vás vyberieme to najlepšie riešenie"
Obchod MoDoS.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Kontaktujte nás:
0948 255 255
(Po - So, 8 - 18 hod.)
info@modos.sk
Kamenné predajne:
Predajňa MoDoS.sk
Bratislava
Domu nábytku DREVONA
Výhonská 1
835 10 Bratislava - Rača
0911 305 127
ba@modos.sk
Predajňa MoDoS.sk
Námestovo
Polyfunkčný dom ORMO
Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo
0948 706 036
no@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape
Predajňa MoDoS.sk
Košice
Rastislavova 2426/81
040 01 Košice
0948 411 203
kosice@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape

Posledné príspevky z BLOGU

5 vecí, vďaka ktorým spravíte váš domov domovom

Skryté zárubne: Trend čistých línií v interiéri