Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Lišta z kolekcie Cezar 60 so šírkou 20 mm a výškou 60 mm je dokonalým zakončením podláh vyrobených z podlahových panelov, trojvrstvových dosiek alebo panelov LVT. Osviežená farebná škála je prispôsobená súčasným trendom v interiérovom dizajne.
Lišta sa veľmi ľahko inštaluje a je k nej dostupná kompletná sada dokončovacích doplnkov, takže môžete mať lišty a celé príslušenstvo zladené.
CEZAR (Poľsko) je jeden z hlavných výrobcov materiálov pre dekoráciu a konečnú úpravu interiéru. Portfólio produktov obsahuje soklové lišty, podložky pod podlahy, profilové lišty, obklady stien, stropov, prahy, prechodové a dekoračné profily.
Skupinu CEZAR dnes tvorí 6 spoločností, ktoré vyrábajú stavebné materiály a komponenty pre automobilový priemysel. CEZAR je zameraný na inovácie a jeho Design Lab tím dizajnérov a konštruktérov pravidelne navrhuje nové produkty a spôsoby ich výroby.
| Balenie: | 2,5 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Plastová PVC |
| Názov dekoru | Biela lesklá |
| Výška | 60 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Kolekcia | Cezar 60 |
| Ks v balení | 40 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO |
| Číslo dekoru | P089 |
| Hĺbka | 20 mm |
| Balenie: | 2,5 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Plastová PVC |
| Názov dekoru | Biela lesklá |
| Výška | 60 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Kolekcia | Cezar 60 |
| Ks v balení | 40 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO |
| Číslo dekoru | P089 |
| Hĺbka | 20 mm |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: