Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Parozábrana SolidStep je určená pod plávajúcu podlahu a zabraňuje prieniku vlhkosti z podkladu. Používa sa tiež kvôli ľahšiemu pohybu pri rozťažnosti podlahy.
Táto polyetylenová fólia s parotesnou izoláciou je vhodná na podlahové kúrenie, a je zabelená v rolke. V jednom balení sa nachádza parozábrana vo formáte 2x15m.
| Balenie: | 30 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 2 x 15 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Parozábrana pod plávajúce podlahy |
| Hrúbka celkom | 0,2 mm |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Materiál | Polyetylenová fólia (LDPE - Nízkohustotný polyetylén) |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - proti prieniku vlhkosti z podkladu a kvôli ľahšiemu pohybu pri rozťažnosti podlahy |
| Farba | Zelená |
| Typ balenia | Rolka |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Dekor/drevina | Dub |
| Balenie: | 30 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 2 x 15 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Parozábrana pod plávajúce podlahy |
| Hrúbka celkom | 0,2 mm |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Materiál | Polyetylenová fólia (LDPE - Nízkohustotný polyetylén) |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - proti prieniku vlhkosti z podkladu a kvôli ľahšiemu pohybu pri rozťažnosti podlahy |
| Farba | Zelená |
| Typ balenia | Rolka |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Dekor/drevina | Dub |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: