Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podložka Expert Cork Roll od značky CEZAR je vyrobená z vysokokvalitného prírodného korku a je navrhnutá pre všetky typy plávajúcich podláh, vrátane laminátových a trojvrstvových drevených. Táto podložka sa vyznačuje svojou pevnou a pružnou štruktúrou, ktorá je odolná voči vlhkosti a zároveň má pevnosť v tlaku 20 t/m2.
Je ideálna na vyrovnávanie nerovností povrchu, čím zabezpečuje optimálnu podporu pre inštaláciu podlahových materiálov. Cezar Expert Cork Roll podložka je praktickou voľbou nielen pre svoju funkciu vyrovnávania a pevnosti, ale tiež vyniká schopnosťou pohlcovať a tlmiť vibrácie a zvuky pri chôdzi. Táto korková izolácia prispieva k vytvoreniu tichšieho a pohodlnejšieho prostredia.
Okrem toho je možné ju použiť v podlahách s vykurovacím systémom, čím poskytuje komplexné riešenie pre tepelnú izoláciu a pohodlie v interiéri. Celková hrúbka je 2 milimetre a dodáva sa vo formáte 1 x 10 metrov. Podložka nemá integrovanú parozábranu a balenie je v rolke. Redukuje kročajový hluk v miestnosti o 17 dB.
| Balenie: | 10 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1 x 10 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 2 mm |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | NIE |
| Hustota QW kg/m3 | 190 |
| Materiál | Korok |
| Farba | Hnedá |
| Typ balenia | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 20 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 17 |
| Ks v balení | 1 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,053 |
| Ks na palete | 45 |
| Tepelná vodivosť W/(mK) | 0,038 |
| Balenie: | 10 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1 x 10 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 2 mm |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | NIE |
| Hustota QW kg/m3 | 190 |
| Materiál | Korok |
| Farba | Hnedá |
| Typ balenia | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 20 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 17 |
| Ks v balení | 1 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,053 |
| Ks na palete | 45 |
| Tepelná vodivosť W/(mK) | 0,038 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: