Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou o hrúbke 1,8mm je určená na tlmenie hluku v miestnosti a kročajového hluku. Bola špeciálne vyvinutá na použitie pre plávajúce vinylové, laminátové, kompozitné a drevené podlahy.
Trvalo pružná podložka vyrobená z minerálnych výplňových materiálov a polyuretánových spojív. Podložka Acoustic-Protect 100 je dodatočne potiahnutá na jednej strane fóliou a na druhej strane hliníkovou odparovacou fóliou.
Výrobok je bez zmäkčovadiel, azbestu, formaldehydu, halogénov a ťažkých kovov. Neobsahuje žiadne rozpúšťadlá ani iné látky, ktoré poškodzujú ozónovú vrstvu.
| Hrúbka podlahy: | 1,8 mm |
| Balenie: | 8,5 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1 x 8,5 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 1,8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Materiál | Polyuretán-minerál s AL fóliou |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Sivá + Strieborná fólia |
| Typ balenia | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 24 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 18 |
| Balení na palete | 40 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,01 |
| Montáž | Striebornou stranou nahor |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 24 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 0,98 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 75 (cca 100) |
| Hrúbka podlahy: | 1,8 mm |
| Balenie: | 8,5 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1 x 8,5 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 1,8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Materiál | Polyuretán-minerál s AL fóliou |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Sivá + Strieborná fólia |
| Typ balenia | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 24 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 18 |
| Balení na palete | 40 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,01 |
| Montáž | Striebornou stranou nahor |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 24 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 0,98 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 75 (cca 100) |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: