Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Kvalitná podložka SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 určená pod plávajúce podlahy je ideálnym riešením pre laminátové, SPC, LVT vinylové, drevené a kompozitné podlahy. Je vyrobená z polyuretán-minerálnej zmesi s PET, vďaka čomu poskytuje vynikajúcu ochranu proti vlhkosti v spolupráci s integrovanou parozábranou.
Podložka s označením ALL FLOOR 100 má nízky tepelný odpor (R = 0,005 m2 K/W), čo ju robí vhodnou aj pre podlahové kúrenie. S hrúbkou 1,1 mm a schopnosťou vyrovnávať nerovnosti do 0,6 mm zabezpečuje pohodlnú a stabilnú inštaláciu. Navyše znižuje kročajový hluk o 14 dB a vydrží záťaž až 70 t/m2.
SOLIDSTEP je privátna značka spoločnosti SOLIDWAY, popredného distribútora podláh a príslušenstva na trhu. V produktoch sme skĺbili to najžiadanejšie a pritom stále zachovávame priaznivú cenu. S produktami SOLIDSTEP dostávate najlepšiu hodnotu za vaše peniaze.
| Balenie: | 9 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1 x 9 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 1,1 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Materiál | Polyuretán-minerál (PU/minerály + PET) |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Žltá |
| Typ balenia | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 70 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 14 |
| Ks v balení | 1 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,005 |
| Montáž | Lesklou stranou nahor (spoje podložky treba prelepiť hliníkovou/metalickou páskou) |
| Ks na palete | 40 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 0,6 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 75 |
| Redukcia priestorového hluku RWS Sone | 62 |
| Balenie: | 9 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1 x 9 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 1,1 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Materiál | Polyuretán-minerál (PU/minerály + PET) |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Žltá |
| Typ balenia | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 70 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 14 |
| Ks v balení | 1 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,005 |
| Montáž | Lesklou stranou nahor (spoje podložky treba prelepiť hliníkovou/metalickou páskou) |
| Ks na palete | 40 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 0,6 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 75 |
| Redukcia priestorového hluku RWS Sone | 62 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: