Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Biela pretierateľná soklová lišta Solidstep 60 mm je elegantným a funkčným zakončením podlahy. Vďaka mierne skosenému, hranatému profilu pôsobí čisto a moderne, pričom sa ľahko kombinuje s rôznymi typmi interiérov.
Lišta spoľahlivo zakrýva dilatačné medzery medzi podlahou a stenou a vytvára uhladený prechod bez rušivých detailov. Dokonca si ju viete prispôsobiť farbe steny, vďaka jej pretierateľnej vlastnosti.
Vlastnosti:
| Balenie: | 2,4 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Názov dekoru | Biela |
| Výška | 60 mm |
| Dĺžka | 2400 mm |
| Materiál | MDF nosič + Fólia |
| Ks v balení | 10 |
| Montáž | Nalepenie, nastrelenie |
| Profil, tvar | Hranatý |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO |
| Hĺbka | 15 mm |
| Pretierateľná | ÁNO |
| Balenie: | 2,4 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Názov dekoru | Biela |
| Výška | 60 mm |
| Dĺžka | 2400 mm |
| Materiál | MDF nosič + Fólia |
| Ks v balení | 10 |
| Montáž | Nalepenie, nastrelenie |
| Profil, tvar | Hranatý |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO |
| Hĺbka | 15 mm |
| Pretierateľná | ÁNO |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: