Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podlahové lišty ARBITON INDO predstavujú prototyp modernej soklovej lišty dostupnej v širokej škále farieb, odrážajúcich drevo, kameň, skalu, betón, ako aj v jednofarebných odtieňoch sivej.
Vďaka patentovanej konštrukcii tejto soklovej lišty ju môžete inštalovať 4 spôsobmi - lepidlom, 6 mm hmoždinkami, dvojitou lepiacou páskou alebo lepidlom. Hrúbka 26 mm je stačí na zakrytie dilatačných škár, ale aj elektrických alebo televíznych káblov.
Lišta ARBITON INDO dokáže svojim dizajnom a funkciou uspokojiť náročné požiadavky každého zákazníka. Široké farebné možnosti pomôžu zladiť INDO s drevenou, kompozitnou, laminátovou alebo keramickou podlahou.
Arbiton je európska značka, patriaca do koncernu s 3 výrobnými závodmi a vlastným vedecko-výskumným laboratóriom. Inovatívna značka podlahového príslušenstva roky investuje do výskumu a nových technológií.
Arbiton je lídrom na európskom trhu v oblasti výroby podlahových podložiek a ako jediná spoločnosť na svete vyrába podložky v troch rôznych technológiách, vrátane technologicky pokročilých polyuretánovo-minerálnych podložiek.
| Balenie: | 2,5 bm |
| Štruktúra povrchu | NIE |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Plastová PVC |
| Názov dekoru | Biela lesklá |
| Výška | 70 mm |
| Šírka | 26 mm |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Kolekcia | INDO |
| Ks v balení | 10 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO |
| Číslo dekoru | 01 |
| Hĺbka | 26 mm |
| Balenie: | 2,5 bm |
| Štruktúra povrchu | NIE |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Plastová PVC |
| Názov dekoru | Biela lesklá |
| Výška | 70 mm |
| Šírka | 26 mm |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Kolekcia | INDO |
| Ks v balení | 10 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO |
| Číslo dekoru | 01 |
| Hĺbka | 26 mm |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: