Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podložka pod plávajúce podlahy Cezar EXPERT MATT 5 mm XPS je vyrobená z extrudovaného polystyrénu (XPS) a predstavuje vynikajúcu voľbu pre aplikácie s laminátovými, drevenými a vinylovými podlahami na HDF nosiči.
Podložka je navrhnutá s ohľadom na zaťažiteľnosť 5 t/m2, pri tejto hodnote však nespĺňa požiadavky niektorých výrobcov podláh. Má tepelný odpor (R = 0,18 m2 K/W), nie je vhodná na podlahové kúrenie.
Použitie podložky Cezar EXPERT MATT 5 mm XPS zaručí redukciu priestorového hluku o 9 % a kročajového hluku o 18 dB. Podložka sa montuje drážkami nadol a má formát plátov 0,475 x 1,18 m. V balení sa nachádza 10 plátov.
Podložka nemá integrovanú parozábranu, takže pri inštalácii na minerálny podklad je nutné prikúpiť ju. Kladie sa drážkami nadol.
| Balenie: | 5,605 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 0,475 x 1,18 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 5 mm |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | NIE |
| Hustota QW kg/m3 | 27 |
| Materiál | Extrudovaný polystyrén XPS |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči (Podložka nespĺňa požiadavku zaťažiteľnosti niektorých výrobcov podláh!) |
| Farba | Modrá |
| Typ balenia | Pláty |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 5 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 18 |
| Ks v balení | 10 |
| Balení na palete | 78 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Nevhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,18 |
| Montáž | Drážkami nadol |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 9 |
| Tepelná vodivosť W/(mK) | 0,03 |
| Balení vo veľkom balení | 13 |
| Balenie: | 5,605 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 0,475 x 1,18 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 5 mm |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | NIE |
| Hustota QW kg/m3 | 27 |
| Materiál | Extrudovaný polystyrén XPS |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči (Podložka nespĺňa požiadavku zaťažiteľnosti niektorých výrobcov podláh!) |
| Farba | Modrá |
| Typ balenia | Pláty |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 5 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 18 |
| Ks v balení | 10 |
| Balení na palete | 78 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Nevhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,18 |
| Montáž | Drážkami nadol |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 9 |
| Tepelná vodivosť W/(mK) | 0,03 |
| Balení vo veľkom balení | 13 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: