Podlahy   Počet produktov v kategórii: 598

Krásna nová podlaha môže premeniť každú miestnosť na niečo úplné iné. Správna voľba podlahy dokonale doplní Váš domov. Tradičné alebo moderné podlahy, rustikálne alebo súčasné podlahy, určite nájdete farbu a dizajn, ktorý vyhovuje Vášmu domovu a rozpočtu.

 • Kompozitné podlahy

  Kompozitné podlahy  sú vysoko odolné podlahy, ktoré sú vhodné aj do vlhkých priestorov, sú pocitovo teplé a vyznačujú sa triedou odolnosti 33. Máte veľký priestor a bojíte sa dilatácie , v tom prípade sú kompozitné podlahy stvorené priamo pre Vás, je možné ich ukladať až do 240 m2 bez dilatácie. Kompozitným podlahám nevadí slnečný svit . Kompozitné podlahy  sú pocitovo teplé a na dotyk pripomínajú drevo, vďaka čomu si možete na boso vychutnať skutočne príjemne teplú podlahu. Kompozit je jednoducho zdravá, prírodná  a odolná kompozitová podlaha .

 • Laminátové podlahy

  Laminátové podlahy budete milovať. Okrem cenovej dostupnosti má laminátová podlaha veľa skvelých vlastností, odolná od poškriabania, hluku, vode a omnoho viac. Laminátové podlahy vyzerajú rovnako ako drevo, dlažba alebo kameň, ale ľahko sa udržujú, sú odolné a dlhotrvajúce. Je to skvelý spôsob, ako vyjadriť svoj osobný vkus. Máme širokú ponuku laminátových podláh pre každý druh miestnosti.

 • Korkové podlahy

  Korkové podlahy sú plné ekologických výhod. Korkové podlahy predstavujú prirodzenosť a útulnosť ako takmer žiadna iná podlahová krytina. Je extrémne elastický pri chôdzi naboso a dáva každej miestnosti dokonalú domácu atmosféru - nielen v detských izbách alebo spálňach! Korkové podlahy sú tiež víťazom z hľadiska vzhľadu s modernými farbami a štruktúrami - presvedčte sa sami

 • Vinylové podlahy
  Vinylové dlažby, vinylové podlahy sú vynikajúcim spôsobom, ako si spríjemniť prostredie Vášho domova. Naša ponuka vinylových podláh je skvelou voľbou  s moderným, tradičným a prechodným dekorom. Vinylové podlahy sú odolné, ľahko sa inštalujú a ľahko udržiavajú. Určite stoja za investíciu. 
  Nie ste si istí vinylovými podlahami ? Kľudne nás kontaktujte a my Vám radi poradíme a pomôžeme s výberom
 • Lišty

  Lišty sú neoddeliteľnou súčasťou plávajúcich podláh. V ponuke máme plastové a MDF lišty od výrobcov EGGER a CEZAR

 • Podložky

  Pri pokládke plávajúcej podlahy nesmie chýbať podložka pod podlahu. Máme pre vás rôzne hrúbky a kvalitu podložiek pod podlahy. Pri správnom výbere podložky nezabúdajte na to, či máte dostatočne vyrovnaný podklad, poprípade či máte podlahové kúrenie. 

Krásna nová podlaha môže premeniť každú miestnosť na niečo úplné iné. Správna voľba podlahy dokonale doplní Váš domov. Tradičné alebo moderné podlahy, rustikálne alebo súčasné podlahy, určite nájdete farbu a dizajn, ktorý vyhovuje Vášmu domovu a rozpočtu.

Viac info
Zobrazené 1 - 24 s 598 produktov
Viac ako 9 876 543
kombinácii interiérových dverí
"A my pre Vás vyberieme to najlepšie riešenie"
Obchod MoDoS.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Kontaktujte nás:
0948 255 255
(Po - So, 8 - 18 hod.)
info@modos.sk
Kamenné predajne:
Predajňa MoDoS.sk
Bratislava
Domu nábytku DREVONA
Výhonská 1
835 10 Bratislava - Rača
0911 305 127
ba@modos.sk
Predajňa MoDoS.sk
Námestovo
Polyfunkčný dom ORMO
Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo
0948 706 036
no@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape
Predajňa MoDoS.sk
Košice
Rastislavova 2426/81
040 01 Košice
0948 411 203
kosice@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape

Posledné príspevky z BLOGU

5 vecí, vďaka ktorým spravíte váš domov domovom

Skryté zárubne: Trend čistých línií v interiéri

Hodnotenia a recenzie :
Podlahy

Priemer 5 / 5
Na základe 6 hodnotení Na základe 2 užívateľských recenzií.