Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Tak ako pri kolekcii VIGO 60, aj ARBITON VIGO 80 soklové lišty predstavujú ideálnu kombináciu MDF povrchu vysokej kvality a flexibilitu PVC líšt. Tieto lišty sú zárukou vysokej odolnosti voči prachu, vode aj UV žiareniu.
Mäkké gumové tesnenia dobre pripevníte aj na nerovnosti na stene a poľahky tým dosiahnete odolnosť voči vode z hornej aj spodnej strany. Lišty VIGO 80 sú odolné aj voči nárazom.
Arbiton je európska značka, patriaca do koncernu s 3 výrobnými závodmi a vlastným vedecko-výskumným laboratóriom. Inovatívna značka podlahového príslušenstva roky investuje do výskumu a nových technológií.
Arbiton je lídrom na európskom trhu v oblasti výroby podlahových podložiek a ako jediná spoločnosť na svete vyrába podložky v troch rôznych technológiách, vrátane technologicky pokročilých polyuretánovo-minerálnych podložiek.
| Balenie: | 2,2 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Plastová PVC |
| Názov dekoru | Biela RAL 9003 |
| Výška | 80 mm |
| Šírka | 15 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Kolekcia | VIGO |
| Materiál | Duropolymér |
| Ks v balení | 10 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO |
| Číslo dekoru | 01 |
| Hĺbka | 15 mm |
| Balenie: | 2,2 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Plastová PVC |
| Názov dekoru | Biela RAL 9003 |
| Výška | 80 mm |
| Šírka | 15 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Kolekcia | VIGO |
| Materiál | Duropolymér |
| Ks v balení | 10 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO |
| Číslo dekoru | 01 |
| Hĺbka | 15 mm |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: