Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podložka WOOD 5.0 je navrhnutá špeciálne pod plávajúce podlahy, vrátane laminátových, drevených a vinylových podlah na HDF nosiči. Je ideálnym doplnkom, ktorý poskytuje spoľahlivú podporu a izoláciu pre vaše podlahové krytiny.
S hrúbkou 5 mm táto podložka zabezpečuje optimálnu rovnomernosť podkladu a chráni váš interiér pred nežiaducimi nerovnosťami. Podložka má formát 0,59 x 0,79 m a nie je možné ju použiť s podlahovým kúrením.
Zaťažiteľnosť v tlaku je 15 t/m2. S účinnosťou redukcie kročajového hluku 19 dB (v miestnosti dole) prispieva k tichému a pokojnému prostrediu. Podložka WOOD 5.0 nemá ochranu pred vlhkosťou, preto pri pokládke na minerálne podklady odporúčame položiť parozábranu. Podložka je zelenej farby a dodávame v balení 15 plátov.
| Balenie: | 6,992 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 0,59 x 0,79 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 5 mm |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | NIE |
| Materiál | Drevovlákno |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Zelená |
| Typ balenia | Pláty |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 15 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 19 |
| Ks v balení | 15 |
| Balení na palete | 24 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Nevhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,1 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 2 |
| Balenie: | 6,992 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 0,59 x 0,79 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 5 mm |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | NIE |
| Materiál | Drevovlákno |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Zelená |
| Typ balenia | Pláty |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 15 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 19 |
| Ks v balení | 15 |
| Balení na palete | 24 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Nevhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,1 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 2 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: