Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podložka pod plávajúce podlahy SECURA THERMO 1,6 mm XPS je vhodná pre laminát, drevo a vinylové podlahy na HDF nosiči. Podložka je vyrobená z kvalitného extrudovaného polystyrénu (XPS), čo zabezpečuje vynikajúcu izoláciu a pevnosť.
S celkovou hrúbkou 1,6 mm poskytuje oporu pre rôzne typy podlahových krytín položené plávajúcim spôsobom. Výhodou podložky je, že je vhodná pre podlahové kúrenie. Redukcia priestorového hluku RWS dosahuje 14 %, zatiaľ čo redukcia kročajového hluku IS je 19 dB (v miestnosti dole).
SECURA THERMO XPS podložka nemá integrovanú parozábranu. Montuje sa drážkami nadol. Podložka je balená vo forme rolky. Dodávame v balení 1,1 x 15 metrov. Podložka má najvyšší možný certifikát pre emisie vo vzduchu v interiéri na úrovni A+
| Balenie: | 16,5 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1,1 x 15 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 1,6 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | NIE |
| Hustota QW kg/m3 | 45 |
| Materiál | Extrudovaný polystyrén XPS |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Červená |
| Typ balenia | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 9 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 19 |
| Ks v balení | 4 |
| Balení na palete | 12 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,05 |
| Montáž | Drážkami nadol |
| Ks na palete | 48 |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 14 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 0,8 |
| Balenie: | 16,5 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1,1 x 15 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 1,6 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | NIE |
| Hustota QW kg/m3 | 45 |
| Materiál | Extrudovaný polystyrén XPS |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Červená |
| Typ balenia | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 9 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 19 |
| Ks v balení | 4 |
| Balení na palete | 12 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,05 |
| Montáž | Drážkami nadol |
| Ks na palete | 48 |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 14 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 0,8 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: