Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Dekoračná lišta Parador SL 5 je dekoratívna lišta bez krútenia s vysokokvalitným jadrom Polysterol. Vďaka svojej vodotesnosti je vhodná aj na použitie vo vlhkých priestoroch, ako sú kúpeľne a kuchyne.
Vyznačuje sa vynikajúcou kvalitou povrchu a na okrajoch je celoplošne potiahnutá. Montáž sa vykonáva pomocou červených príchytiek lišty Parador.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou.
Rovnako je tomu aj pri doplnkoch – vrátane soklových líšt. V súlade s mottom značky PARADOR “living performance” sa môžete spoľahnúť na kvalitu sortimentu.
| Balenie: | 2,2 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Fóliovaná, nosič polyester |
| Názov dekoru | Biely základný náter D004 |
| Výška | 50 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Kolekcia | SL5 |
| Ks v balení | 20 |
| Dekor/drevina | Biela |
| Číslo dekoru | D004 |
| Hĺbka | 16 mm |
| Pretierateľná | ÁNO |
| Balenie: | 2,2 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Fóliovaná, nosič polyester |
| Názov dekoru | Biely základný náter D004 |
| Výška | 50 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Kolekcia | SL5 |
| Ks v balení | 20 |
| Dekor/drevina | Biela |
| Číslo dekoru | D004 |
| Hĺbka | 16 mm |
| Pretierateľná | ÁNO |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: