Výhody nákupu u nás

Bezpečne dopravíme - Po celom Slovensku

Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave. Keďže si môžete u nás objednať tovar, ktorý môže byť veľmi krehký (napr. celosklenené interiérové dvere) alebo aj veľmi ťažký (napr. paleta OSB dosiek s hmotnosťou skoro 2 tony) prepracovali sme náš systém dopravy do posledného detailu. Máme osobitných prepravcov na rôzne druhy produktov, vždy s prihliadnutím na najrýchlejší čas doručenia, prijateľnú cenu a najvyššiu bezpečnosť prepravovaného tovaru. Pred doručením Ste vždy včas informovaný a tovar Vám doručíme po celom Slovensku, do každej obce alebo mesta vždy v rovnakých cenách.

Máme najnižšie ceny za dopravu.

Doprava veľkého a ťažkého tovaru - doprava ZDARMA pri objednávke nad 1000 €.
Doprava malého a ľahkého tovaru - doprava ZDARMA pri objednávke nad 100 €.

Zobraziť - Kompletný cenník DOPRAVY

Odborne namontujeme - Keď si neviete poradiť

Zobraziť - Informácie o montáži

Kamenné predajne - Navštívte nás

Nie sme iba internetový obchod. Máme aj kamenné predajne, kde je pre Vás pripravený zaškolený personál, ktorý Vám ochotne poradí a pomôže s výberom.

Zobraziť - Kamenné predajne

Odborné poradenstvo - Sme tu vždy pre Vás

Radi Vám pomôžeme a poradíme s Vašimi otázkami týkajúcich sa našich produktov a služieb. Neváhajte nás kontaktovať a využite služby nášho zaškoleného personálu, ktorý je Vám vždy k dispozícii. Neviete si poradiť s objednávkou, alebo je pre Vás pohodlnejší nákup cez telefón? Využite našu zákaznícku linku a nakupujte v pohodlí Vášho domova aj bez zadávania internetovej objednávky.

0948 255 255 (Po - So, 8 - 18 hod.)

Preferujete radšej e-mailovú komunikáciu? V tom prípade máme pre Vás možnosť využitia poradenstva a objednávok aj touto cestou:

info@modos.sk

Bonusový systém - Pre verných zákazníkov

Pre našich verných zákazníkov máme pripravený vernostný systém plný zľavových benefitov a špeciálnych ponúk určených iba pre členov BONUS klubu. Členom BONUS klubu sa stáva každý zákazník, ktorý u nás uskutoční nákup akéhokoľvek tovaru v ľubovoľnej hodnote.