Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Parozábrana Egger Aqua+ ALUFLEX 0,2 mm hliníková fólia je určená pod plávajúce podlahy, ktoré chráni pred zvyškovou vlhkosťou z priľahlých komponentov. Parozábrana sa musí použiť vždy, keď sa laminátová podlaha kladie na poter.
Alternatívne sa môže použiť aj podkladová vrstva Silenzio Duo s integrovanou parozábranou. V jednej rolke sa nacháda 26 m2, dodávame v rolke o šírke 1 meter. Farba je modrá a parozábrana Egger Aqua+ ALUFLEX 0,2 mm má nízky tepelný odpor 0.004 mK/W.
| Balenie: | 26 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1 x 26 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Parozábrana pod plávajúce podlahy |
| Hrúbka celkom | 0,2 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Materiál | Hliníková fólia spevnená flísovou vrstvou |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - proti prieniku vlhkosti z podkladu a kvôli ľahšiemu pohybu pri rozťažnosti podlahy |
| Farba | Strieborná/modrá |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 100 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,004 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 75 |
| Balenie: | 26 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1 x 26 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Parozábrana pod plávajúce podlahy |
| Hrúbka celkom | 0,2 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Materiál | Hliníková fólia spevnená flísovou vrstvou |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - proti prieniku vlhkosti z podkladu a kvôli ľahšiemu pohybu pri rozťažnosti podlahy |
| Farba | Strieborná/modrá |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 100 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,004 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 75 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: