Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Soklové lišty Parador SL 2, vyrobené z vysokokvalitného MDF materiálu, patria k tomu najlepšiemu v oblasti profesionálneho dizajnu interiéru. Ich vysokokvalitné MDF jadro zaručuje odolnosť, ktorá prežije bežné opotrebenie, zatiaľ čo moderný a štýlový vzhľad pritiahne pozornosť v akomkoľvek priestore.
S dĺžkou 2,57 metra sú tieto lišty optimálnym riešením pre mnohé aplikácie, či už v obývacej izbe, spálni, alebo kancelárii.
Inštalácia soklových líšt Parador SL 2 je mimoriadne jednoduchá vďaka systému upevnenia pomocou klipov, ktorý eliminuje potrebu náradia a zjednodušuje celý proces montáže. Parador soklové lišty sú navrhnuté tak, aby ochránili vaše steny a podlahy pred poškodením, a sú teda dôležitým prvkom pre udržanie dobrého stavu interiéru počas nasledujúcich rokov.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou.
Rovnako je tomu aj pri doplnkoch – vrátane soklových líšt. V súlade s mottom značky PARADOR “living performance” sa môžete spoľahnúť na kvalitu sortimentu.
| Balenie: | 2,2 bm |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Názov dekoru | Biela lesklá D003 |
| Výška | 50 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Kolekcia | SL2 |
| Ks v balení | 36 |
| Dekor/drevina | Biela |
| Číslo dekoru | D003 |
| Hĺbka | 19,5 mm |
| Balenie: | 2,2 bm |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Názov dekoru | Biela lesklá D003 |
| Výška | 50 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Kolekcia | SL2 |
| Ks v balení | 36 |
| Dekor/drevina | Biela |
| Číslo dekoru | D003 |
| Hĺbka | 19,5 mm |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: