Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podložka Egger SILENZIO DUO 1,5 mm XPSHD s parozábranou je vhodná pod plávajúce podlahy. Je vyrobená z extrudovaného polystyrénu XPSHD + PET, poskytujúceho spoľahlivú podporu a izoláciu pre rôzne typy podlahových krytín.
S hrúbkou celkom 1,5 mm a formátom 1,18 x 8,5 m, táto podložka je špeciálne navrhnutá pre použitie pod laminátovými, drevenými, kompozitnými, SPC, celovinylovými a vinylovými podlahami na HDF nosiči. Podložka je vhodná pre inštalácie s podlahovým kúrením, pričom jej tepelný odpor R [m2 K/W] dosahuje hodnotu 0,04 m2 K/W.
Zaťažiteľnosť v tlaku je vysoká až 40 t/m2, čo zabezpečuje trvanlivosť a spoľahlivú podporu. Podložka obsahuje integrovanú parozábranu a ochranu proti vlhkosti. Montuje sa zlatou stranou nahor. Egger SOLENZIO DUO 1,5 mm XPSHD má najvyššie možné skóre pre hodnotenie emisií vo vzduchu v interiéri A+.
Balenie vo forme skladačky/harmoniky umožňuje jednoduchú manipuláciu a inštaláciu. Oceníte aj presah so samolepiacou páskou, ktorý zjednodušuje inštaláciu.
| Hrúbka podlahy: | 1,5 mm |
| Balenie: | 10 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1,18 x 8,5 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 1,5 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Hustota QW kg/m3 | 100 |
| Materiál | Extrudovaný polystyrén XPSHD + PET |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Zlatá, antracit |
| Typ balenia | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 40 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 17-19 |
| Balení na palete | 42 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,04 |
| Montáž | Zlatou stranou nahor |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 30-38 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 1 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 150 |
| Hrúbka podlahy: | 1,5 mm |
| Balenie: | 10 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1,18 x 8,5 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 1,5 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Hustota QW kg/m3 | 100 |
| Materiál | Extrudovaný polystyrén XPSHD + PET |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Zlatá, antracit |
| Typ balenia | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 40 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 17-19 |
| Balení na palete | 42 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,04 |
| Montáž | Zlatou stranou nahor |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 30-38 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 1 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 150 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: