Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Soklová lišta Cezar biela celohliníková s výškou 59 mm a dĺžkou 2,5 m je vhodným doplnkom pre vašu interiérovú montáž podláh. Soklová lišta predstavuje praktický a ochranný prvok pre vaše steny a podlahy. Zakryjete ňou spoj medzi stenou a podlahou.
Chráni vaše steny pred nárazmi a poškodeniami, napríklad aj pri upratovaní a vysávaní. CEZAR (Poľsko) je jeden z hlavných výrobcov materiálov pre dekoráciu a konečnú úpravu interiéru. Portfólio produktov obsahuje soklové lišty, podložky pod podlahy, profilové lišty, obklady stien, stropov, prahy, prechodové a dekoračné profily.
Skupinu CEZAR dnes tvorí 6 spoločností, ktoré vyrábajú stavebné materiály a komponenty pre automobilový priemysel. CEZAR je zameraný na inovácie a jeho Design Lab tím dizajnérov a konštruktérov pravidelne navrhuje nové produkty a spôsoby ich výroby.
| Balenie: | 2,5 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Hliníková |
| Názov dekoru | Biela |
| Výška | 59 mm |
| Šírka | 10 mm |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Kolekcia | LP59 |
| Ks v balení | 5 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO |
| Hĺbka | 10 mm |
| Balenie: | 2,5 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Hliníková |
| Názov dekoru | Biela |
| Výška | 59 mm |
| Šírka | 10 mm |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Kolekcia | LP59 |
| Ks v balení | 5 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO |
| Hĺbka | 10 mm |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: