Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podložka ALUPROTECT 3v1 predstavuje 2 mm hrubú PE penu s parozábranou vhodnú ako podklad pod plávajúce podlahy. Môže sa použiť aj pre podlahy s teplovodným podlahovým vykurovaním. LDPE je penový polyetylén laminovaný s PET fóliou.
Strieborná metalizovaná vrstva slúži ako parozábrana na ochranu parkiet proti zbytkovej vlhkosti z podkladu. ALUPROTECT 3v1 má tepelný odpor 0,042 m2 K/W a zaťažiteľnosť v tlaku 2,9 t/m2.
Táto podložka poskytuje redukciu kročajového hluku na úrovni 17 decibelov. Dodávame v balení 1 x 25 metrov.
| Balenie: | 25 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1 x 25 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 2 mm |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Hustota QW kg/m3 | 20-25 |
| Materiál | Nízkohustotný polyetylén – LDPE + PET |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči (Podložka nespĺňa požiadavku zaťažiteľnosti niektorých výrobcov podláh!) |
| Farba | Biela + Strieborná fólia |
| Typ balenia | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 2,9 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 17 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,042 |
| Montáž | Striebornou stranou nahor |
| Tepelná vodivosť W/(mK) | 0,048 |
| Balení vo veľkom balení | 4 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 75 |
| Balenie: | 25 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1 x 25 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 2 mm |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Hustota QW kg/m3 | 20-25 |
| Materiál | Nízkohustotný polyetylén – LDPE + PET |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči (Podložka nespĺňa požiadavku zaťažiteľnosti niektorých výrobcov podláh!) |
| Farba | Biela + Strieborná fólia |
| Typ balenia | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 2,9 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 17 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,042 |
| Montáž | Striebornou stranou nahor |
| Tepelná vodivosť W/(mK) | 0,048 |
| Balení vo veľkom balení | 4 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 75 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: