Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Egger SILENZIO EASY 2mm HFPS je kvalitná podložka pod plávajúce podlahy z vysoko flexibilného polystyrénu HFPS s hrúbkou 2 mm. Táto podložka je vhodná na podlahové kúrenie, má nízky tepelný odpor 0,057 m2 K/W a redukuje priestorový hluk o 25%.
Má integrovanú parozábranu a zaťažiteľnosť v tlaku je na úrovni 11 t/m2. Podložku využijete pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené aj kompozitné na HDF nosiči.
| Hrúbka podlahy: | 2 mm |
| Balenie: | 15 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1,2 x 12,5 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 2,0 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Materiál | Vysoko flexibilný polystyrén HFPS (obdoba XPS) + PET |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Zelená, strieborná |
| Typ balenia | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 11 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 18 |
| Balení na palete | 21 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,057 |
| Montáž | Striebornou stranou nahor |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 25 - 27 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 1 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 100 |
| Hrúbka podlahy: | 2 mm |
| Balenie: | 15 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1,2 x 12,5 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 2,0 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Materiál | Vysoko flexibilný polystyrén HFPS (obdoba XPS) + PET |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Zelená, strieborná |
| Typ balenia | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 11 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 18 |
| Balení na palete | 21 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,057 |
| Montáž | Striebornou stranou nahor |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 25 - 27 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 1 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 100 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: