Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Soklová lišta prémiovej značky Parador z kolekcie Hambug elegantne doplní podlahu, vďaka dizajnu v bielej farbe sa hodí univerzálne k väčšine dekorov podláh. Lišta Parador HL 1 je nadčasová klasika, ktorá zaujme elegantným štýlom aj vynikajúcou kvalitou povrchu.
Lišta, ktorá je známa aj pod názvom Hamburská lišta, má tiež vysokokvalitné jadro z MDF, je bez krútenia. Možno ju použiť vo vlhkých miestnostiach. Lišta HL 1 decor je lišta Parador typu Hamburg s najnižšou výškou. Zelené lištové spony Parador umožňujú rýchlu a jednoduchú montáž.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou.
Rovnako je tomu aj pri doplnkoch – vrátane soklových líšt. V súlade s mottom značky PARADOR “living performance” sa môžete spoľahnúť na kvalitu sortimentu.
| Balenie: | 2,2 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Názov dekoru | Biela D001 |
| Výška | 65 mm |
| Šírka | 19 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Kolekcia | Hamburg |
| Ks v balení | 15 |
| Dekor/drevina | Biela |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO |
| Číslo dekoru | D001 |
| Hĺbka | 19 mm |
| Balenie: | 2,2 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Názov dekoru | Biela D001 |
| Výška | 65 mm |
| Šírka | 19 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Kolekcia | Hamburg |
| Ks v balení | 15 |
| Dekor/drevina | Biela |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO |
| Číslo dekoru | D001 |
| Hĺbka | 19 mm |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: