Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podložka SILENZIO EASY 2 mm zaručuje jednoduché položenie, jednoduché kliknutie a jednoduchý rez. Podložka má hrúbku 2 milimetre a je vhodná na podlahové vykurovanie. Je určená pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči.
Poskytuje nízky tepelný odpor len 0,057 m2K/W. Zaťažiteľnosť v tlaku je 11 t/ m2 a redukcia kročajového hluku je 18 dB. Podložka SILENZIO EASY 2 mm je z materiálu High Flexible Polystyrol (HFPS) a podľa popisu výrobcu je porovnateľná s penou XPS.
Podložka pod plávajúce podlahy má formát skladačky o celkovej dĺžke 12 m a šírke 1,25 m. Podložka v harmonike je zložená každých 25 centimetrov. Má najvyššie možné skóre pre hodnotenie emisií vo vzduchu v interiéri A+.
| Hrúbka podlahy: | 2 mm |
| Balenie: | 15 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1,25 x 12 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 2 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | NIE |
| Materiál | Vysoko flexibilný polystyrén HFPS (obdoba XPS) |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Zelená |
| Typ balenia | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 11 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 18 |
| Balení na palete | 21 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,057 |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 25 - 37 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 1,3 |
| Hrúbka podlahy: | 2 mm |
| Balenie: | 15 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1,25 x 12 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 2 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | NIE |
| Materiál | Vysoko flexibilný polystyrén HFPS (obdoba XPS) |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Zelená |
| Typ balenia | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 11 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 18 |
| Balení na palete | 21 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,057 |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 25 - 37 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 1,3 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: