Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
| Balenie: | 2,22 m2 |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1285 x 192 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Lavish |
| Kolekcia | Living |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 9 |
| Balení na palete | 52 |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,073 |
| Protišmykový povrch | DS |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Svetlý |
| Nosič | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Dekor originál soklovej lišty | L145 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | NIE |
| Spoj | Twin clic |
| Číslo dekoru | ST19 |
| Tepelná vodivosť W/(mK) | 0,11 |
| Antibakteriálna úprava | ÁNO |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
| Nekonečný dekor | opakuje sa každá 40 lamela |
| Authentic style | ÁNO |
| Balenie: | 2,22 m2 |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1285 x 192 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Lavish |
| Kolekcia | Living |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 9 |
| Balení na palete | 52 |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,073 |
| Protišmykový povrch | DS |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Svetlý |
| Nosič | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Dekor originál soklovej lišty | L145 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | NIE |
| Spoj | Twin clic |
| Číslo dekoru | ST19 |
| Tepelná vodivosť W/(mK) | 0,11 |
| Antibakteriálna úprava | ÁNO |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
| Nekonečný dekor | opakuje sa každá 40 lamela |
| Authentic style | ÁNO |
Certifikát analýzy výroby, zariadení, manažmentu a kvality výrobcu.
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Produkt s týmto označením spĺňa najprísnejšie normy týkajúce sa škodlivín a emisií, ktoré eco-INSTITUT vyžaduje.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobca je členom asociácie European Producers of Laminate Flooring, ktorá zaručuje európsky pôvod výrobku, tým aj jeho kvalitu a požadované parametre podľa európskych noriem.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: