Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Laminátová podlaha Parador z produktového radu Basic 200 spĺňa najvyššie nároky na odolnosť a dizajn výrobku. Textúra dreva dodáva laminátovým podlahám moderný vzhľad. Reliéf s textúrou dreva vytvára úžasne reálny dojem dreva, ktorý môžete cítiť.
Dizajn s jemným miniskosením po stranách zabezpečuje realistický dojem podlahy, pripomínajúci skutočné drevo. Laminátová podlaha z produktového radu Basic 200 od spoločnosti Parador má nízke emisie a alergie, je odolná, zdravá na bývanie a mimoriadne jednoduchá na údržbu. Podlahy z tejto kolekcie sú vhodné na inštaláciu na systémy podlahového vykurovania.
Vďaka patentovanému klikaciemu mechanizmu s klikacím spojom SafeLock® PRO a nízkej výške dosiek len 7 mm sa podlahy kladú ľahko a presne. Sú tiež stabilné pri spájaní a majú vynikajúcu ochranu proti napučaniu hrán. Vrchná vrstva z melamínovej živice odolná proti oderu odoláva aj intenzívnemu používaniu a prispieva k dlhotrvajúcej a príjemnej klíme v obývacej izbe.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou.
Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximálny výkon si vyžaduje pevnú pôdu pod nohami. A práve preto je mottom značky PARADOR “living performance”.
Sortiment PARADOR zahŕňa drevené podlahy, kompozitné SPC, vinylové aj laminátové s najvyššími štandardmi dizajnu, ktoré sa vyrábajú v nemeckom sídle v Coesfelde a v rakúskom výrobnom závode v Güssingu. PARADOR je mimoriadne obľúbený pre autentické dekory, ktorými dosahuje realistické interiéry.
| Hrúbka podlahy: | 7 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC3 |
| Balenie: | 2,742 m2 |
| Zámok: | Bezlepidlový zámkový clic systém Safe-Lock PRO |
| Záťažová trieda | 23/31 |
| V-drážka | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Formát podlahy | 1285 x 194 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Jemne matná štruktúra |
| Garancia pre domácnosti | 15 rokov |
| Tepelný odpor R [m² K/W] | 0,043 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaný dekor soklovej lišty | Dub D024 |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Formát | 1285 x 194 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub šedý svetlý |
| Kolekcia | Basic 200 |
| Hrúbka celkom | 7 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Farba | Šedá |
| Ks v balení | 11 |
| Balení na palete | 40 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,043 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Trieda oderu | AC3 |
| Trieda záťaže | 23/31 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Povrchová úprava - typ | Overlay |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska HDF |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 5 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty | Dub D024 |
| Priznaná drážka | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | Impregnácia hrán proti napučaniu |
| Spoj | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže | AC3 - 23/31 |
| Hrúbka podlahy: | 7 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC3 |
| Balenie: | 2,742 m2 |
| Zámok: | Bezlepidlový zámkový clic systém Safe-Lock PRO |
| Záťažová trieda | 23/31 |
| V-drážka | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Formát podlahy | 1285 x 194 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Jemne matná štruktúra |
| Garancia pre domácnosti | 15 rokov |
| Tepelný odpor R [m² K/W] | 0,043 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaný dekor soklovej lišty | Dub D024 |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Formát | 1285 x 194 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub šedý svetlý |
| Kolekcia | Basic 200 |
| Hrúbka celkom | 7 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Farba | Šedá |
| Ks v balení | 11 |
| Balení na palete | 40 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,043 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Trieda oderu | AC3 |
| Trieda záťaže | 23/31 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Povrchová úprava - typ | Overlay |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska HDF |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 5 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty | Dub D024 |
| Priznaná drážka | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | Impregnácia hrán proti napučaniu |
| Spoj | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže | AC3 - 23/31 |
Certifikát jednej z najuznávanejších inštitúcií na skúmanie kvality vzduchu v interiéri (Interier Air Quality). Skúma štandardy podlahových materiálov, priľnavosti a podkladov podláh.
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát perfektnej kvality produktu, bezpečnosti a dokumentácie nezávislého monitorovania inštitúcie TÜV Rheinland.
Produkt s týmto označením spĺňa najprísnejšie normy týkajúce sa škodlivín a emisií, ktoré eco-INSTITUT vyžaduje.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobok certifikovaný podľa najprísnejších noriem výskytu emisií. Ekologické označenie: RAL-UZ 176.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
Z hľadiska energetickej úspornosti, udržateľnosti a zvýšeného počtu certifikácie budov, získava označenie Environmental Product Declaration, ktoré sa udeľuje na základe ekologickej bilancie výrobku.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: