Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Elegantné laminátové podlahy Parador Trendtime 3 v tradičnom vzhľade rybej kosti zaujmú ušľachtilými dubovými dekormi. Vďaka prírodnej matnej štruktúre pôsobí podlaha mimoriadne realisticky a autenticky s navodením dojmu neošetreného dreva.
Konštrukcia s celoplošným spojom zdôrazňuje jednotlivé dosky a sľubuje harmonický dizajn bývania. Laminátová kolekcia Trendtime 3 vo vzore rybia kosť je v súčasnosti jedným z najžiadanejších trendov.
Kolekciu Trendtime 3 vďaka systému SafeLock® PRO click ľahko nainštalujete, a to aj na podlahové vykurovanie. Podlaha je mimoriadne odolná voči opotrebovaniu a mikropoškriabaniu. Špeciálna doska s jadrom Aqua-Proof umožňuje jej použitie aj vo vlhkých miestnostiach, ako sú kuchyne alebo kúpeľne.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou.
Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximálny výkon si vyžaduje pevnú pôdu pod nohami. A práve preto je mottom značky PARADOR “living performance”.
Sortiment PARADOR zahŕňa drevené podlahy, kompozitné SPC, vinylové aj laminátové s najvyššími štandardmi dizajnu, ktoré sa vyrábajú v nemeckom sídle v Coesfelde a v rakúskom výrobnom závode v Güssingu. PARADOR je mimoriadne obľúbený pre autentické dekory, ktorými dosahuje realistické interiéry.
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC4 |
| Balenie: | 1,595 m2 |
| Zámok: | Bezlepidlový zámkový clic systém Allround-Click |
| Záťažová trieda | 23/32 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 858 x 143 mm |
| Vzor | Herringbone - rybia kosť |
| Štruktúra povrchu | Prírodne matná štruktúra |
| Garancia pre domácnosti | Lifetime (doživotná) |
| Tepelný odpor R [m² K/W] | 0,048 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaný dekor soklovej lišty | Dub D061 |
| Kročajový útlm [dB] | 14 |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 858 x 143 mm |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Studioline prírodný |
| Kolekcia | Trendtime 3 |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 13 |
| Balení na palete | 56 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,048 |
| Protišmykový povrch | DS |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska HDF |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 10 rokov |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | Dub D061 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 1 hodina |
| Spoj | Allround-Click |
| Trieda oderu a záťaže | AC4 - 23/32 |
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC4 |
| Balenie: | 1,595 m2 |
| Zámok: | Bezlepidlový zámkový clic systém Allround-Click |
| Záťažová trieda | 23/32 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 858 x 143 mm |
| Vzor | Herringbone - rybia kosť |
| Štruktúra povrchu | Prírodne matná štruktúra |
| Garancia pre domácnosti | Lifetime (doživotná) |
| Tepelný odpor R [m² K/W] | 0,048 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaný dekor soklovej lišty | Dub D061 |
| Kročajový útlm [dB] | 14 |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 858 x 143 mm |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Studioline prírodný |
| Kolekcia | Trendtime 3 |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 13 |
| Balení na palete | 56 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,048 |
| Protišmykový povrch | DS |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska HDF |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 10 rokov |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | Dub D061 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 1 hodina |
| Spoj | Allround-Click |
| Trieda oderu a záťaže | AC4 - 23/32 |
Certifikát jednej z najuznávanejších inštitúcií na skúmanie kvality vzduchu v interiéri (Interier Air Quality). Skúma štandardy podlahových materiálov, priľnavosti a podkladov podláh.
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát perfektnej kvality produktu, bezpečnosti a dokumentácie nezávislého monitorovania inštitúcie TÜV Rheinland.
Produkt s týmto označením spĺňa najprísnejšie normy týkajúce sa škodlivín a emisií, ktoré eco-INSTITUT vyžaduje.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobok certifikovaný podľa najprísnejších noriem výskytu emisií. Ekologické označenie: RAL-UZ 176.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
Z hľadiska energetickej úspornosti, udržateľnosti a zvýšeného počtu certifikácie budov, získava označenie Environmental Product Declaration, ktoré sa udeľuje na základe ekologickej bilancie výrobku.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: