Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC4 |
| Balenie: | 2,493 m2 |
| Zámok: | Bezlepidlový zámkový clic systém Safe-Lock PRO |
| Záťažová trieda | 23/32 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1285 x 194 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Živá štruktúra |
| Garancia pre domácnosti | Lifetime (doživotná) |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1285 x 194 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Loft pure |
| Kolekcia | Classic 1050 |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 10 |
| Balení na palete | 40 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,048 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Protišmykový povrch | DS |
| Trieda oderu | AC5 |
| Trieda záťaže | 23/33 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 10 rokov |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | Dub D110 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže | AC5 - 23/33 |
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC4 |
| Balenie: | 2,493 m2 |
| Zámok: | Bezlepidlový zámkový clic systém Safe-Lock PRO |
| Záťažová trieda | 23/32 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1285 x 194 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Živá štruktúra |
| Garancia pre domácnosti | Lifetime (doživotná) |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1285 x 194 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Loft pure |
| Kolekcia | Classic 1050 |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 10 |
| Balení na palete | 40 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,048 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Protišmykový povrch | DS |
| Trieda oderu | AC5 |
| Trieda záťaže | 23/33 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 10 rokov |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | Dub D110 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže | AC5 - 23/33 |
Certifikát jednej z najuznávanejších inštitúcií na skúmanie kvality vzduchu v interiéri (Interier Air Quality). Skúma štandardy podlahových materiálov, priľnavosti a podkladov podláh.
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát perfektnej kvality produktu, bezpečnosti a dokumentácie nezávislého monitorovania inštitúcie TÜV Rheinland.
Produkt s týmto označením spĺňa najprísnejšie normy týkajúce sa škodlivín a emisií, ktoré eco-INSTITUT vyžaduje.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobok certifikovaný podľa najprísnejších noriem výskytu emisií. Ekologické označenie: RAL-UZ 176.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
Z hľadiska energetickej úspornosti, udržateľnosti a zvýšeného počtu certifikácie budov, získava označenie Environmental Product Declaration, ktoré sa udeľuje na základe ekologickej bilancie výrobku.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: