Nová úroveň prirodzenosti. Kolekcia Super Natural od KronoOriginal sa približuje reálnosti dreva na nerozpoznanie. Matný alebo saténovo hladký povrch v kombinácii so synchrónnymi pórmi verne reprodukuje vzhľad a štruktúru exkluzívnych drevín.
Podlaha Super Natural dodá každému priestoru prirodzenosť, ktorú môžete nielen vidieť, ale i cítiť. Synchrónny vzhľad a V 4-stranná škára sú ďalšími dizajnovými vychytávkami.
KronoOriginal Nemecko je etablovaný svetový výrobca podláh na báze dreva, ktorý sa významnou mierou podieľa na rozvíjaní technológií a inovácií produktov v celom priemysle. Značka KronoOriginal ponúka širokú škálu produktov aj mimo podláh, a preto je jednoduché podlahu zladiť s nábytkom vo vašom interiéri.
Výrobca laminátových podláh, ako aj stenových a stropných obkladov, patrí svojou paletou výrobkov vo všetkých kvalitatívnych stupňoch k lídrom. KronoOriginal (Kronoflooring) je celosvetovo zastúpený v 90 krajinách v odborných obchodoch pre podlahy a v iných segmentoch odbornej obchodnej siete. Z portfólia značky si vyberiete ponuku krytín drevodekorov aj dlažbových dekorov, vrátane formátov XL a rybia kosť.
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC4 |
| Balenie: | 2,26 m2 |
| Zámok: | 1clic2go pure+ |
| Záťažová trieda | 32 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1288 x 195 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1288 x 195 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Natural Sterling |
| Kolekcia | Super Natural Classic |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Ks v balení | 9 |
| Balení na palete | 52 |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Dekor/drevina | Dub |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Dekor originál soklovej lišty | 4283 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | NIE |
| Spoj | 1clic2go pure+ |
| Číslo dekoru | K485 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC4 |
| Balenie: | 2,26 m2 |
| Zámok: | 1clic2go pure+ |
| Záťažová trieda | 32 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1288 x 195 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1288 x 195 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Natural Sterling |
| Kolekcia | Super Natural Classic |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Ks v balení | 9 |
| Balení na palete | 52 |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Dekor/drevina | Dub |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Dekor originál soklovej lišty | 4283 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | NIE |
| Spoj | 1clic2go pure+ |
| Číslo dekoru | K485 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Certifikát jednej z najuznávanejších inštitúcií na skúmanie kvality vzduchu v interiéri (Interier Air Quality). Skúma štandardy podlahových materiálov, priľnavosti a podkladov podláh.
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát nezávislého monitorovania kontroly bezpečnosti a kvality všeobecných vlastností produktu a priestoru, kde je produkt použitý.
Produkt s týmto označením spĺňa najprísnejšie normy týkajúce sa škodlivín a emisií, ktoré eco-INSTITUT vyžaduje.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobok certifikovaný podľa najprísnejších noriem výskytu emisií. Ekologické označenie: RAL-UZ 176.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |