Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Polyuretánovo-minerálová podložka PUR 2.0 je určená na pokládku pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové aj vinylové. Podložka má hrúbku 2 mm a je vo formáte 1 x 7,5 m. Montuje sa striebornou stranou nahor.
Táto podložka je vhodná na podlahové kúrenie s nízkym tepelným odporom 0,01 m2 K/W. Podložka PUR 2.0 má integrovanú parozábranu, takže nie je potrebné dokupovať samostatnú parozábranu. Redukcia kročajového hluku vďaka použitiu podložky je 18 dB, v priestore znížite hluk o 27%.
Zaťažiteľnosť v tlaku je 26 t/m2. Podložka neobsahuje freóny a možno ju bez problémov vyhodiť do domového odpadu, je recyklovateľná, zároveň je toxikologicky bezpečná. Má najvyššiu možnú certifikáciu emisií vo vzduchu v interiéri A+.
| Hrúbka podlahy: | 2 mm |
| Balenie: | 7,5 m2 |
| Garancia pre domácnosti | 2 roky |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1 x 7,5 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 2 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Materiál | Polyuretán-minerál PUM |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, celovinylové, vinylové na HDF nosiči, kompozitné |
| Typ balenia | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 26 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 18 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,01 |
| Montáž | Striebornou stranou nahor |
| Ks na palete | 40 |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 27 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 1,02 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 75 |
| Hrúbka podlahy: | 2 mm |
| Balenie: | 7,5 m2 |
| Garancia pre domácnosti | 2 roky |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1 x 7,5 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 2 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Materiál | Polyuretán-minerál PUM |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, celovinylové, vinylové na HDF nosiči, kompozitné |
| Typ balenia | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 26 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 18 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,01 |
| Montáž | Striebornou stranou nahor |
| Ks na palete | 40 |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 27 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 1,02 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 75 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: