Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
| Hrúbka podlahy: | 10 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC5 |
| Balenie: | 1,758 m2 |
| Zámok: | 1clic2go pure+ |
| Záťažová trieda | 33 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1288 x 195 mm |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 30 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1288 x 195 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Hickory Appalachian |
| Kolekcia | Atlantic 10 |
| Hrúbka celkom | 10 mm |
| Trieda oderu | AC5 |
| Trieda záťaže | 23/33 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Tmavý |
| Dekor/drevina | Hickory |
| Nosič | HDF doska s technológiou MO.RE! |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Dekor originál soklovej lišty | 8155 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže | AC5 - 23/33 |
| Číslo dekoru | 8155 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
| Hrúbka podlahy: | 10 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC5 |
| Balenie: | 1,758 m2 |
| Zámok: | 1clic2go pure+ |
| Záťažová trieda | 33 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1288 x 195 mm |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 30 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1288 x 195 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Hickory Appalachian |
| Kolekcia | Atlantic 10 |
| Hrúbka celkom | 10 mm |
| Trieda oderu | AC5 |
| Trieda záťaže | 23/33 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Tmavý |
| Dekor/drevina | Hickory |
| Nosič | HDF doska s technológiou MO.RE! |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Dekor originál soklovej lišty | 8155 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže | AC5 - 23/33 |
| Číslo dekoru | 8155 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Certifikát jednej z najuznávanejších inštitúcií na skúmanie kvality vzduchu v interiéri (Interier Air Quality). Skúma štandardy podlahových materiálov, priľnavosti a podkladov podláh.
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát nezávislého monitorovania kontroly bezpečnosti a kvality všeobecných vlastností produktu a priestoru, kde je produkt použitý.
Produkt s týmto označením spĺňa najprísnejšie normy týkajúce sa škodlivín a emisií, ktoré eco-INSTITUT vyžaduje.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobok certifikovaný podľa najprísnejších noriem výskytu emisií. Ekologické označenie: RAL-UZ 176.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: