Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Kolekcia Atlantic 8 od KronoOriginal je k dispozícii v mnohých rôznych dekoroch a textúrach. Nájdete v nej svieže odtiene sivej, prírodné tóny dreva a tmavé hrejivé farby. Vďaka technológii MO.RE! sú laminátové podlahy Atlantic 8 odolné voči vlhkosti. A ešte praktickejšie pre každodenný život. S touto odolnou podlahou sa nemusíte báť drobných nehôd ako je rozliatie vody, preliatie kvetináča a podobne.
KronoOriginal Nemecko je etablovaný svetový výrobca podláh na báze dreva, ktorý sa významnou mierou podieľa na rozvíjaní technológií a inovácií produktov v celom priemysle.
Značka KronoOriginal ponúka širokú škálu produktov aj mimo podláh, a preto je jednoduché podlahu zladiť s nábytkom vo vašom interiéri.
Výrobca laminátových podláh, ako aj stenových a stropných obkladov, patrí svojou paletou výrobkov vo všetkých kvalitatívnych stupňoch k lídrom. KronoOriginal (Kronoflooring) je celosvetovo zastúpený v 90 krajinách v odborných obchodoch pre podlahy a v iných segmentoch odbornej obchodnej siete. Z portfólia značky si vyberiete ponuku krytín drevodekorov aj dlažbových dekorov, vrátane formátov XL a rybia kosť.
Laminátová podlaha je ideálna pre všetkých, ktorí majú záujem o praktickú a dobre vyzerajúcu podlahu za výhodnú cenu. Svojou farebnosťou, prírode vernými štruktúrami povrchu dáva možnosť vytvárať vlastný štýl. Je vhodná do priestorov zariadených moderne, ale aj klasicky. Laminátové podlahy vytvárajú jedinečnú atmosféru miestnosti a sú obzvlášť nenáročné na údržbu a čistenie.
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC4 |
| Balenie: | 2,26 m2 |
| Zámok: | 1clic2go pure+ |
| Záťažová trieda | 32 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1288 x 195 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1288 x 195 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Biscotti |
| Kolekcia | Atlantic 8 |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Ks v balení | 9 |
| Balení na palete | 52 |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | HDF doska s technológiou MO.RE! |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Dekor originál soklovej lišty | 9807 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže | AC4 - 23/32 |
| Číslo dekoru | K453 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC4 |
| Balenie: | 2,26 m2 |
| Zámok: | 1clic2go pure+ |
| Záťažová trieda | 32 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1288 x 195 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1288 x 195 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Biscotti |
| Kolekcia | Atlantic 8 |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Ks v balení | 9 |
| Balení na palete | 52 |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | HDF doska s technológiou MO.RE! |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Dekor originál soklovej lišty | 9807 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže | AC4 - 23/32 |
| Číslo dekoru | K453 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Certifikát jednej z najuznávanejších inštitúcií na skúmanie kvality vzduchu v interiéri (Interier Air Quality). Skúma štandardy podlahových materiálov, priľnavosti a podkladov podláh.
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát nezávislého monitorovania kontroly bezpečnosti a kvality všeobecných vlastností produktu a priestoru, kde je produkt použitý.
Produkt s týmto označením spĺňa najprísnejšie normy týkajúce sa škodlivín a emisií, ktoré eco-INSTITUT vyžaduje.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobok certifikovaný podľa najprísnejších noriem výskytu emisií. Ekologické označenie: RAL-UZ 176.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: