Laminátová podlaha: Herringbone (840 x 168 mm)
Zámok : Unizip
Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC4 |
| Balenie: | 1,976 m2 |
| Zámok: | Clic it! |
| Povrch: | Natural Pore - autentická zrnitosť, ktorá dokonale vynikne s dekorom |
| Záťažová trieda | 23/32 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 840 x 168 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Deepskin |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Tepelný odpor R [m² K/W] | 0,06 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie (max. 28 °C) |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Povrchová úprava | Overlay - Ochranná transparentná vrstva |
| Formát | 840 x 168 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Newport krémový |
| Kolekcia | NatureSense Herringbone 8/32 |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 14 |
| Balení na palete | 49 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,06 |
| Montáž | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R9 |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Povrchová úprava - typ | Overlay |
| Dekor/drevina | Dub |
| Odporúčaná podložka | podložky EGGER Silenzio |
| Nosič - materiál | HDF+ |
| Garancia pre komerčné priestory | 5 rokov |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | L717 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | NIE |
| Spoj | Unizip |
| Trieda oderu a záťaže | AC4 - 23/32 |
| Číslo dekoru | SOL2161 |
| Antibakteriálna úprava | ÁNO |
| Rozmerová stálosť | len 0,5 mm na 1 meter - 0,05 % |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 10 x 10 m (100 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 8 mm |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max. | Bez podlahového kúrenia |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí | relatívna vlhkosť vzduchu medzi 40% a 70% |
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC4 |
| Balenie: | 1,976 m2 |
| Zámok: | Clic it! |
| Povrch: | Natural Pore - autentická zrnitosť, ktorá dokonale vynikne s dekorom |
| Záťažová trieda | 23/32 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 840 x 168 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Deepskin |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Tepelný odpor R [m² K/W] | 0,06 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie (max. 28 °C) |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Povrchová úprava | Overlay - Ochranná transparentná vrstva |
| Formát | 840 x 168 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Newport krémový |
| Kolekcia | NatureSense Herringbone 8/32 |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 14 |
| Balení na palete | 49 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,06 |
| Montáž | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R9 |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Povrchová úprava - typ | Overlay |
| Dekor/drevina | Dub |
| Odporúčaná podložka | podložky EGGER Silenzio |
| Nosič - materiál | HDF+ |
| Garancia pre komerčné priestory | 5 rokov |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | L717 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | NIE |
| Spoj | Unizip |
| Trieda oderu a záťaže | AC4 - 23/32 |
| Číslo dekoru | SOL2161 |
| Antibakteriálna úprava | ÁNO |
| Rozmerová stálosť | len 0,5 mm na 1 meter - 0,05 % |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 10 x 10 m (100 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 8 mm |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max. | Bez podlahového kúrenia |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí | relatívna vlhkosť vzduchu medzi 40% a 70% |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: