Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
S hrúbkou 8 milimetrov a skosením všetkých štyroch hrán predstavuje táto podlaha skvelý pomer medzi cenou a dizajnovým výkonom.Laminátová podlaha Premium Laminate Flooring v sebe ukrýva nemeckú precíznosť a štýl. Vysoká kvalita a moderný dizajn s rozmermi 192 x 8 x 1285 mm je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie štýlu a funkčnosti. S hmotnosťou 7,10 kg/m2 je táto laminátová parketa odolná, ale zároveň ľahko manipulovateľná.
Vďaka svojej pevnosti a odolnosti je vhodná pre domácnosti s vyššou frekvenciou chôdze. Kvalitný dizajn a textúra imitujúca drevo pridávajú interiéru teplý a príjemný pocit. Premium Laminate Flooring podlaha je vhodná pre obývacie izby, spálne, kancelárie aj komerčné priestory.
| Balenie: | 2,26 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Na externom sklade |
| Formát | 1288 x 195 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub 0540 |
| Kolekcia | PREMIUM Classic |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 9 |
| Balení na palete | 52 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Trieda oderu | AC4 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Nosič | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Dekor originál soklovej lišty | 8816 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | NIE |
| Spoj | 1clic2go pure+ |
| Číslo dekoru | 0540 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
| Balenie: | 2,26 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Na externom sklade |
| Formát | 1288 x 195 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub 0540 |
| Kolekcia | PREMIUM Classic |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 9 |
| Balení na palete | 52 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Trieda oderu | AC4 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Nosič | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Dekor originál soklovej lišty | 8816 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | NIE |
| Spoj | 1clic2go pure+ |
| Číslo dekoru | 0540 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Certifikát jednej z najuznávanejších inštitúcií na skúmanie kvality vzduchu v interiéri (Interier Air Quality). Skúma štandardy podlahových materiálov, priľnavosti a podkladov podláh.
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát nezávislého monitorovania kontroly bezpečnosti a kvality všeobecných vlastností produktu a priestoru, kde je produkt použitý.
Produkt s týmto označením spĺňa najprísnejšie normy týkajúce sa škodlivín a emisií, ktoré eco-INSTITUT vyžaduje.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobok certifikovaný podľa najprísnejších noriem výskytu emisií. Ekologické označenie: RAL-UZ 176.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: