Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Nová úroveň prirodzenosti. Kolekcia Super Natural od KronoOriginal sa približuje reálnosti dreva na nerozpoznanie. Matný alebo saténovo hladký povrch v kombinácii so synchrónnymi pórmi verne reprodukuje vzhľad a štruktúru exkluzívnych drevín.
Podlaha Super Natural dodá každému priestoru prirodzenosť, ktorú môžete nielen vidieť, ale i cítiť. Synchrónny vzhľad a V 4-stranná škára sú ďalšími dizajnovými vychytávkami.
KronoOriginal Nemecko je etablovaný svetový výrobca podláh na báze dreva, ktorý sa významnou mierou podieľa na rozvíjaní technológií a inovácií produktov v celom priemysle. Značka KronoOriginal ponúka širokú škálu produktov aj mimo podláh, a preto je jednoduché podlahu zladiť s nábytkom vo vašom interiéri.
Výrobca laminátových podláh, ako aj stenových a stropných obkladov, patrí svojou paletou výrobkov vo všetkých kvalitatívnych stupňoch k lídrom. KronoOriginal (Kronoflooring) je celosvetovo zastúpený v 90 krajinách v odborných obchodoch pre podlahy a v iných segmentoch odbornej obchodnej siete. Z portfólia značky si vyberiete ponuku krytín drevodekorov aj dlažbových dekorov, vrátane formátov XL a rybia kosť.
| Balenie: | 2,26 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1288 x 195 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Fawn Apollo |
| Kolekcia | Super Natural Classic |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Ks v balení | 9 |
| Balení na palete | 52 |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Tmavý |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Dekor originál soklovej lišty | L123 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | NIE |
| Spoj | 1clic2go pure+ |
| Číslo dekoru | K635 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
| Balenie: | 2,26 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1288 x 195 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Fawn Apollo |
| Kolekcia | Super Natural Classic |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Ks v balení | 9 |
| Balení na palete | 52 |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Tmavý |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Dekor originál soklovej lišty | L123 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | NIE |
| Spoj | 1clic2go pure+ |
| Číslo dekoru | K635 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Certifikát jednej z najuznávanejších inštitúcií na skúmanie kvality vzduchu v interiéri (Interier Air Quality). Skúma štandardy podlahových materiálov, priľnavosti a podkladov podláh.
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát nezávislého monitorovania kontroly bezpečnosti a kvality všeobecných vlastností produktu a priestoru, kde je produkt použitý.
Produkt s týmto označením spĺňa najprísnejšie normy týkajúce sa škodlivín a emisií, ktoré eco-INSTITUT vyžaduje.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobok certifikovaný podľa najprísnejších noriem výskytu emisií. Ekologické označenie: RAL-UZ 176.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: