Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Zdravá, antibakteriálna a hygienická podlaha z kolekcie Classic 2070 od značky Parador je robustná a ľahko sa čistí. To ju predurčuje aj na použitie do náročných priestorov. Je nekompromisná v kvalite a klasická v dizajne.
Majte doma pod nohami tichú a teplú podlahu, ktorá vytvára autentický dojem. Kolekcia Classic 2070 a jej kartáčovaná štruktúra disponuje mimoriadne prirodzeným vzhľadom, umocneným brúseným povrchom. Dizajnová podlaha Parador SPC Classic 2070 je 100% odolná voči vode, a preto ju možno bez problémov inštalovať vo vlhkých miestnostiach. Kolekcia patrí k najobľúbenejším v Európe.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou.
Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximálny výkon si vyžaduje pevnú pôdu pod nohami. A práve preto je mottom značky PARADOR “living performance”.
Sortiment PARADOR zahŕňa drevené podlahy, kompozitné SPC, vinylové aj laminátové s najvyššími štandardmi dizajnu, ktoré sa vyrábajú v nemeckom sídle v Coesfelde a v rakúskom výrobnom závode v Güssingu. PARADOR je mimoriadne obľúbený pre autentické dekory, ktorými dosahuje realistické interiéry.
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Hrúbka podlahy: | 6 mm |
| Balenie: | 1,904 m2 |
| Záťažová trieda | 23/33 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1209 x 225 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Kartáčovaná štruktúra |
| Garancia pre domácnosti | Lifetime (doživotná) |
| Tepelný odpor R [m² K/W] | 0,029 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Áno |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1209 x 225 mm |
| Typ výrobku | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Názov dekoru | Dub Royal svetlo bielený |
| Kolekcia | Classic 2070 |
| Hrúbka celkom | 6 mm |
| Trieda záťaže | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Nosná doska SPC (SPC - Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Nosič - materiál | SPC |
| Dekor originál soklovej lišty | Dub D034 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Hrúbka podlahy: | 6 mm |
| Balenie: | 1,904 m2 |
| Záťažová trieda | 23/33 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1209 x 225 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Kartáčovaná štruktúra |
| Garancia pre domácnosti | Lifetime (doživotná) |
| Tepelný odpor R [m² K/W] | 0,029 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Áno |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1209 x 225 mm |
| Typ výrobku | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Názov dekoru | Dub Royal svetlo bielený |
| Kolekcia | Classic 2070 |
| Hrúbka celkom | 6 mm |
| Trieda záťaže | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Nosná doska SPC (SPC - Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Nosič - materiál | SPC |
| Dekor originál soklovej lišty | Dub D034 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát perfektnej kvality produktu, bezpečnosti a dokumentácie nezávislého monitorovania inštitúcie TÜV Rheinland.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: