Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Drevená podlaha Parador Trendtime 10. Nemecký výrobca vytvára nadčasové podlahy, ktoré budú inšpiráciou pre ďalšie desaťročia. Nová kolekcia Chevron ponúka práve to: je vytvorená v krásnych teplých tónoch a vyrobená z vysokokvalitného dubového dreva, ktoré zaručene premení každý obytný priestor.
Populárny vzor Chevron je tradične známy ako francúzska verzia pokládky vo forme rybej kosti a ponúka nespočetné možnosti inštalácie pre štýlový interiérový dizajn - ideálna podlaha do veľkolepých domácností a rezidenčných projektov.
Vrchná vrstva z masívneho dreva až 3,5 mm zaujme živým a energickým. Kolekcia Trendtime 10 má okolité mini skosenia, ktoré diskrétne prerušujú vzhľad inštalovaných lamiel, a tak poskytujú tradičný zážitok z parkiet.
Drevené podlahy v sebe spájajú prírodné vlastnosti s exkluzivitou, pričom máte na výber medzi rôznymi povrchovými úpravami ako olej, matný lak či rôzne štruktúry. Drevená podlaha môže byť použitá vo všetkých obytných priestoroch a v závislosti od intenzity používania aj v kanceláriách a obchodných priestoroch. Podlaha však nie je vhodná v mokrých miestnostiach.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete . Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou. Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať.
Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximálny výkon si vyžaduje pevnú pôdu pod nohami.A práve preto je mottom značky PARADOR “living performance”. Sortiment PARADOR zahŕňa drevené podlahy, kompozitné SPC, vinylové aj laminátové s najvyššími štandardmi dizajnu , ktoré sa vyrábajú v nemeckom sídle v Coesfelde a v rakúskom výrobnom závode v Güssingu. PARADOR je mimoriadne obľúbený pre autentické dekory, ktorými dosahuje realistické interiéry.
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 3,5 mm |
| Balenie: | 0,878 m2 |
| Vzor | Chevron |
| Garancia pre domácnosti | 25 rokov |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Povrchová úprava | Lak matný |
| Formát | 610 x 90 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Názov dekoru | Dub Sienna |
| Kolekcia | Trendtime 10 |
| Hrúbka celkom | 15 mm |
| Ks v balení | 16 |
| Balení na palete | 48 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,11 |
| Montáž | Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS |
| Spoj - typ | Perodrážka |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ | Lak |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | Smrek/Jedľa |
| Garancia pre komerčné priestory | 10 rokov |
| Antistatická úprava | NIE |
| Dekor originál soklovej lišty | Biela D001 |
| Priznaná drážka | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj | Perodrážka |
| Antibakteriálna úprava | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Typ nášľapnej vrstvy | Dub |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 3,5 mm |
| Balenie: | 0,878 m2 |
| Vzor | Chevron |
| Garancia pre domácnosti | 25 rokov |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Povrchová úprava | Lak matný |
| Formát | 610 x 90 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Názov dekoru | Dub Sienna |
| Kolekcia | Trendtime 10 |
| Hrúbka celkom | 15 mm |
| Ks v balení | 16 |
| Balení na palete | 48 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,11 |
| Montáž | Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS |
| Spoj - typ | Perodrážka |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ | Lak |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | Smrek/Jedľa |
| Garancia pre komerčné priestory | 10 rokov |
| Antistatická úprava | NIE |
| Dekor originál soklovej lišty | Biela D001 |
| Priznaná drážka | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj | Perodrážka |
| Antibakteriálna úprava | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Typ nášľapnej vrstvy | Dub |
Certifikát jednej z najuznávanejších inštitúcií na skúmanie kvality vzduchu v interiéri (Interier Air Quality). Skúma štandardy podlahových materiálov, priľnavosti a podkladov podláh.
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát perfektnej kvality produktu, bezpečnosti a dokumentácie nezávislého monitorovania inštitúcie TÜV Rheinland.
Pečať “RealWood” vďaka European federation of parquet industry označuje podlahy vyrobené zo skutočného dreva.
Produkt s týmto označením spĺňa najprísnejšie normy týkajúce sa škodlivín a emisií, ktoré eco-INSTITUT vyžaduje.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobok certifikovaný podľa najprísnejších noriem výskytu emisií. Ekologické označenie: RAL-UZ 176.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
Z hľadiska energetickej úspornosti, udržateľnosti a zvýšeného počtu certifikácie budov, získava označenie Environmental Product Declaration, ktoré sa udeľuje na základe ekologickej bilancie výrobku.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: