Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Drevené veľkoplošné lamely Parador z kolekcie Classic 3025 otvoria širokú škálu dizajnových možností pre ľudí s vysokými nárokmi na dizajn a kvalitu. V triede Living sa spája viditeľný vzor dreva, avšak nie je tak výrazný ako pri triede Rustikal.
Štvorstranné skosenie podčiarkuje lamely a necháva vyniknúť prirodzenosť drevenej podlahy. Drevená podlaha z kolekcie Classic 3025 je nekompromisná v kvalitea vyznačuje sa celoplošnou impregnáciou lamiel a vrchnej vrstvy. Vrchná vrstva je hrubá 2,5 mm a podlahu môžete inštalovať aj nad podlahové vykurovanie a chladenie .
Na výrobu drevenej podlahy Parador v produktovej línii Classic 3025 sa používa prevažne drevo z udržateľne obhospodarovaných zdrojov. Drevené podlahy Parador Classic 3025 sú niekoľkokrát certifikované pre zdravý a ekologický život.
Drevené podlahy v sebe spájajú prírodné vlastnosti s exkluzivitou, pričom máte na výber medzi rôznymi povrchovými úpravami ako olej, matný lak či rôzne štruktúry. Drevená podlaha môže byť použitá vo všetkých obytných priestoroch a v závislosti od intenzity používania aj v kanceláriách a obchodných priestoroch. Podlaha však nie je vhodná v mokrých miestnostiach.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete . Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou. Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať.
Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximálny výkon si vyžaduje pevnú pôdu pod nohami.A práve preto je mottom značky PARADOR “living performance”. Sortiment PARADOR zahŕňa drevené podlahy, kompozitné SPC, vinylové aj laminátové s najvyššími štandardmi dizajnu , ktoré sa vyrábajú v nemeckom sídle v Coesfelde a v rakúskom výrobnom závode v Güssingu. PARADOR je mimoriadne obľúbený pre autentické dekory, ktorými dosahuje realistické interiéry.
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 2,5 mm |
| Balenie: | 3,663 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Kartáčovaná štruktúra |
| Garancia pre domácnosti | 25 rokov |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Povrchová úprava | Olej plus |
| Formát | 2200 x 185 mm |
| Typ výrobku | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Názov dekoru | Dub |
| Kolekcia | Classic 3025 |
| Hrúbka celkom | 13 mm |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Povrchová úprava - typ | Olej |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | Smrek/Jedľa |
| Priznaná drážka | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 2,5 mm |
| Balenie: | 3,663 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Kartáčovaná štruktúra |
| Garancia pre domácnosti | 25 rokov |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Povrchová úprava | Olej plus |
| Formát | 2200 x 185 mm |
| Typ výrobku | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Názov dekoru | Dub |
| Kolekcia | Classic 3025 |
| Hrúbka celkom | 13 mm |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Povrchová úprava - typ | Olej |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | Smrek/Jedľa |
| Priznaná drážka | 4-stranná Mini-V-drážka |
Certifikát jednej z najuznávanejších inštitúcií na skúmanie kvality vzduchu v interiéri (Interier Air Quality). Skúma štandardy podlahových materiálov, priľnavosti a podkladov podláh.
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát perfektnej kvality produktu, bezpečnosti a dokumentácie nezávislého monitorovania inštitúcie TÜV Rheinland.
Pečať “RealWood” vďaka European federation of parquet industry označuje podlahy vyrobené zo skutočného dreva.
Produkt s týmto označením spĺňa najprísnejšie normy týkajúce sa škodlivín a emisií, ktoré eco-INSTITUT vyžaduje.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobok certifikovaný podľa najprísnejších noriem výskytu emisií. Ekologické označenie: RAL-UZ 176.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
Z hľadiska energetickej úspornosti, udržateľnosti a zvýšeného počtu certifikácie budov, získava označenie Environmental Product Declaration, ktoré sa udeľuje na základe ekologickej bilancie výrobku.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: