Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Jedna z najnovších kolekcií AFIRMAX HERRINGBONE (rybia kosť) predstavuje stelesnenie súčasných trendov podláh. Tieto štýlové podlahy sa vyznačujú nadčasovým a elegantným anglickým vzorom rybej kosti, vďaka ktorému vyniknú v každom interiéri.
Pozdvihnite svoj domov kúzlom rybej kosti a zároveň si užívajte najmodernejšie technológie a trvanlivosť modernej kompozitnej podlahy.
Značka AFIRMAX sa špecializuje na kompozitné podlahy s využitím moderných podlahových technológií. V jej portfóliu ponúka kompozitné SPC podlahy založené na technológii HD Mineral Core, vďaka ktorej sú vyrábané podlahy mimoriadne odolné.
Sortiment ponúka na výber AFIRMAX podlahy v rôznych dekoroch ako drevo, kameň či betón, a preto si v ňom nájde svoj štýl úplne každý. AFIRMAX je súzvuk prírody a moderných technológií. K podlahám v štandardných, dlažbových, veľkoformátových rozmeroch pribudla novinka rybia kosť. Značka ponúka pasujúce soklové lišty, podložky pod podlahu a doplnky k podlahám.
| Hrúbka podlahy: | 4,5 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 1,402 m2 |
| Zámok: | Välinge 5Gi |
| Záťažová trieda | 23/33/42 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 592 x 148 mm |
| Vzor | Herringbone - rybia kosť |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 15 rokov |
| Tepelný odpor R [m² K/W] | 0,013 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 592 x 148 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Názov dekoru | Dub Frisco |
| Kolekcia | Legnar Herringbone |
| Hrúbka celkom | 4,5 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 16 |
| Balení na palete | 72 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,013 |
| Montáž | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R9 |
| Trieda záťaže | 23/33/42 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Tmavý |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | SPC |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj | Välinge 5Gi |
| Číslo dekoru | 41475 |
| Rozmerová stálosť | 0,05% (norma 0,25%) |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 200 m2 |
| Shape match | ÁNO |
| Hrúbka podlahy: | 4,5 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 1,402 m2 |
| Zámok: | Välinge 5Gi |
| Záťažová trieda | 23/33/42 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 592 x 148 mm |
| Vzor | Herringbone - rybia kosť |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 15 rokov |
| Tepelný odpor R [m² K/W] | 0,013 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 592 x 148 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Názov dekoru | Dub Frisco |
| Kolekcia | Legnar Herringbone |
| Hrúbka celkom | 4,5 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 16 |
| Balení na palete | 72 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,013 |
| Montáž | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R9 |
| Trieda záťaže | 23/33/42 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Tmavý |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | SPC |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj | Välinge 5Gi |
| Číslo dekoru | 41475 |
| Rozmerová stálosť | 0,05% (norma 0,25%) |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 200 m2 |
| Shape match | ÁNO |
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Výrobca je členom asociácie výrobcov podláh MMFA, ktorá zodpovedá za technologické postupy, materiály a dôveryhodnosť výrobcu.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: