Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podložka Afirmax SPC&VINYL SMART 3v1 ponúka za výhodnú cenu optimálny pomer zaťažiteľnoti, má predkreslené vodiace čiary na rovný rez a je ľahká na nosenie pre montážnikov.
Montuje sa rozložením a podložka je vhodná pod celovinylové podlahy s clicom a SPC podlahy. Navyše odpadá potreba dokupovať parozábranu a lepiacu pásku, nakoľko sú súčasťou podložky.
Ponúka zaťažiteľnosť v tlaku na úrovni 40 t/m2 a redukciu kročajového hluku 17 db. V balení sa nachádza 10 m2 podložky.
Podložka je vyrobená z extrudovaného modifikovaného polystyrénu XPSHD + PET a spĺňa najvyššiu certifikáciu A+ pri kvalite vzduchu v interiéri. Podložka SPC&VINYL SMART 3v1 má tepelný odpor 0,03 m K/W a je vhodná na podlahové kúrenie.
| Balenie: | 6,25 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1,18 x 5,3 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 1 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Materiál | Extrudovaný polystyrén XPSHD + PET |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Tmavo-sivá |
| Typ balenia | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 40 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 18 |
| Balení na palete | 75 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,03 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 0,8 |
| Balení vo veľkom balení | 25 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 75 |
| Redukcia priestorového hluku RWS Sone | 63 |
| Balenie: | 6,25 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1,18 x 5,3 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 1 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Materiál | Extrudovaný polystyrén XPSHD + PET |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Tmavo-sivá |
| Typ balenia | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 40 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 18 |
| Balení na palete | 75 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,03 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 0,8 |
| Balení vo veľkom balení | 25 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 75 |
| Redukcia priestorového hluku RWS Sone | 63 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: