Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Vinylová podlaha z kolekcie Parador Basic 30 je estetickým riešením pre individuálne renovačné projekty. Podlaha je nielen funkčná, ale spĺňa aj vysoké vizuálne nároky s reálnym dojmom dreva, ktorý môžete na dotyk cítiť.
Podlaha bez skosenia hrán sa harmonicky začlení do prostredia každej obývačky. Kolekcia Basic 30 je robustná, antibakteriálna a ľahko sa udržiavajú. Podlahy sú vhodné na pokládku nad podlahové vykurovanie a vďaka nosnej doske HDF so zvýšenou ochranou proti napučaniu je dizajnová podlaha Parador Basic 30 rozmerovo stabilná.
Milovníkov pohody a kľudu poteší integrovaná izolácia proti nárazovému hluku z korku, ktorá zabezpečuje príjemnú akustiku v miestnosti. Odmenou za výber kolekcie Basic 30 vám bude vysoká úroveň komfortu chôdze a bývania.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou.
Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximálny výkon si vyžaduje pevnú pôdu pod nohami. A práve preto je mottom značky PARADOR “living performance”.
Sortiment PARADOR zahŕňa drevené podlahy, kompozitné SPC, vinylové aj laminátové s najvyššími štandardmi dizajnu, ktoré sa vyrábajú v nemeckom sídle v Coesfelde a v rakúskom výrobnom závode v Güssingu. PARADOR je mimoriadne obľúbený pre autentické dekory, ktorými dosahuje realistické interiéry.
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,3 mm |
| Balenie: | 1,825 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 15 rokov |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Áno |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Formát | 1207 x 216 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Názov dekoru | Dub Royal svetlo bielený |
| Kolekcia | Basic 30 |
| Hrúbka celkom | 9,4 mm |
| Farba | Hnedo-Biela |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Trieda záťaže | 23/31 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | bez drážky |
| Farebný odtieň | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ | PUR |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska HDF so zvýšenou odolnosťou proti napučaniu |
| Odporúčaná podložka | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 5 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty | Dub D034 |
| Priznaná drážka | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj | Safe-Lock PRO |
| Protiťah, podkladová vrstva | Korková podložka |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,3 mm |
| Balenie: | 1,825 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 15 rokov |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Áno |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Formát | 1207 x 216 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Názov dekoru | Dub Royal svetlo bielený |
| Kolekcia | Basic 30 |
| Hrúbka celkom | 9,4 mm |
| Farba | Hnedo-Biela |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Trieda záťaže | 23/31 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | bez drážky |
| Farebný odtieň | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ | PUR |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska HDF so zvýšenou odolnosťou proti napučaniu |
| Odporúčaná podložka | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 5 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty | Dub D034 |
| Priznaná drážka | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj | Safe-Lock PRO |
| Protiťah, podkladová vrstva | Korková podložka |
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát perfektnej kvality produktu, bezpečnosti a dokumentácie nezávislého monitorovania inštitúcie TÜV Rheinland.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobca je členom asociácie výrobcov podláh MMFA, ktorá zodpovedá za technologické postupy, materiály a dôveryhodnosť výrobcu.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: