

Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Kolekcia Virtuo 55 Rigid Acoustic, spojenec profesionálnych renovácií. So značkou Gerflor máte v tejto vysokej triede záťaže 33/42 dispozícii 32 farieb s ohromujúcim štýlom: parkety, voskovaný betón alebo kameň.
Realistický vzhľad dekorov a ich matný povrch umocnia pocit tepla vo vašom domove a zároveň dokonale splynú so štýlom vášho interiéru. Veľkou výhodou kolekcie Virtuo 55 Rigid Acoustic je inštalácia plávajúcim spôsobom a integrovaná akustická podložka. S kolekciou máte záruku zdravej a ekologickej podlahy, dosahuje najvyšší možný certifikát A+ v hodnotení kvality interiérového vzduchu.
Inovatívna technológia rigidných vinylových dielcov značky Gerflor umožňuje vytvárať komerčné športové priestory, ako aj dizajnové domáce priestory pre každého bez rozdielov. Výhodou Gerflor je rôznorodosť dekorov a dostupných prevedení - ako v lepenom vinyle, tak v klikovom systéme.
Kompozitná podlaha je moderný typ podlahovej krytiny, ktorý využíva kombináciu rôznych materiálov, často s cieľom dosiahnuť optimálnu odolnosť, estetiku a jednoduchú údržbu. Príjemné a teplé na chôdzu a odolné na bývanie.
| Hrúbka podlahy: | 5,7 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 2 m2 |
| Zámok: | LOCK by Gerflor |
| Záťažová trieda | 33/42 |
| V-drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Formát podlahy | 1250 x 229 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 15 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Tepelná vodivosť W/(m.K) : | 0,25 |
| Odolnosť proti pošmyknutiu : | R10 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné podlahové kúrenie |
| Kročajový útlm [dB] | 21 dB |
| Integrovaná podložka | Áno |
| Dostupnosť | Skladom |
| Kolekcia : | Virtuo |
| Formát | 1250 x 229 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Názov dekoru | Qaja Honey |
| Kolekcia | Virtuo 55 Rigid |
| Hrúbka celkom | 5,7 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 7 |
| Balení na palete | 48 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,0228 |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 33/42 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Nosič | Rigidná kompozitná doska |
| Nosič - materiál | RCB |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | S189 |
| Priznaná drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Číslo dekoru | 1474 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 8-10 mm |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 3 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí | 35-60 % |
| Hrúbka podlahy: | 5,7 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 2 m2 |
| Zámok: | LOCK by Gerflor |
| Záťažová trieda | 33/42 |
| V-drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Formát podlahy | 1250 x 229 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 15 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Tepelná vodivosť W/(m.K) : | 0,25 |
| Odolnosť proti pošmyknutiu : | R10 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné podlahové kúrenie |
| Kročajový útlm [dB] | 21 dB |
| Integrovaná podložka | Áno |
| Dostupnosť | Skladom |
| Kolekcia : | Virtuo |
| Formát | 1250 x 229 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Názov dekoru | Qaja Honey |
| Kolekcia | Virtuo 55 Rigid |
| Hrúbka celkom | 5,7 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 7 |
| Balení na palete | 48 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,0228 |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 33/42 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Nosič | Rigidná kompozitná doska |
| Nosič - materiál | RCB |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | S189 |
| Priznaná drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Číslo dekoru | 1474 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 8-10 mm |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 3 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí | 35-60 % |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: