

Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Nadčasová a dizajnová klasika - to je kolekcia Gerflor Virtuo 55 HB vo vzore rybia kosť. S ňou premeníte každý priestor na elegantnú a štýlovu oázu. Táto dizajnová podlaha dokonale zahŕňa všetky vlastnosti klasických parkiet v tvare rybej kosti, ale za prijateľnejšiu cenu. A navyše s vysokou triedou záťaže 33/42. Inštalácia kolekcie je jednoduchšia ako inštalácia herringbone parkiet, zaberie menej času a ušetríte aj peniaze.
Údržba je jednoduchá - mydlová voda, vysávač a žiadne čistiace prostriedky, čo je lepšie pre životné prostredie. K dispozícii je 5 atraktívnych dekorov dreva, ktoré nájdete aj v inom formáte, takže viete v interiéri skombinovať rybiu kosť a štandardné lamely. Gerflor Virtuo 55 HB má najvyšší certifikát A+ pre kvalitu vzduchu v interiéri.
Inovatívna technológia rigidných vinylových dielcov značky Gerflor umožňuje vytvárať komerčné športové priestory, ako aj dizajnové domáce priestory pre každého bez rozdielov. Výhodou Gerflor je rôznorodosť dekorov a dostupných prevedení - ako v lepenom vinyle, tak v klikovom systéme.
Kompozitná podlaha je moderný typ podlahovej krytiny, ktorý využíva kombináciu rôznych materiálov, často s cieľom dosiahnuť optimálnu odolnosť, estetiku a jednoduchú údržbu. Príjemné a teplé na chôdzu a odolné na bývanie.
| Hrúbka podlahy: | 6 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 1,5 m2 |
| Zámok: | LOCK by Gerflor |
| Záťažová trieda | 33/42 |
| V-drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Formát podlahy | 750 x 125 mm |
| Vzor | Herringbone - rybia kosť |
| Garancia pre domácnosti | 15 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Tepelná vodivosť W/(m.K) : | 0,25 |
| Odolnosť proti pošmyknutiu : | R10 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné podlahové kúrenie |
| Kročajový útlm [dB] | 21 dB |
| Integrovaná podložka | Áno |
| Dostupnosť | Skladom |
| Kolekcia : | Virtuo |
| Formát | 750 x 125 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Názov dekoru | Blomma Cream |
| Kolekcia | Virtuo 55 Rigid HB |
| Hrúbka celkom | 6 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 16 |
| Balení na palete | 56 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,024 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 33/42 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Nosič | Rigidná kompozitná doska |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | RCB |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | S193 |
| Priznaná drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Číslo dekoru | 1463 |
| Rozmerová stálosť | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 8-10 mm |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 3 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí | 35-60 % |
| Hrúbka podlahy: | 6 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 1,5 m2 |
| Zámok: | LOCK by Gerflor |
| Záťažová trieda | 33/42 |
| V-drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Formát podlahy | 750 x 125 mm |
| Vzor | Herringbone - rybia kosť |
| Garancia pre domácnosti | 15 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Tepelná vodivosť W/(m.K) : | 0,25 |
| Odolnosť proti pošmyknutiu : | R10 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné podlahové kúrenie |
| Kročajový útlm [dB] | 21 dB |
| Integrovaná podložka | Áno |
| Dostupnosť | Skladom |
| Kolekcia : | Virtuo |
| Formát | 750 x 125 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Názov dekoru | Blomma Cream |
| Kolekcia | Virtuo 55 Rigid HB |
| Hrúbka celkom | 6 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 16 |
| Balení na palete | 56 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,024 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 33/42 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Nosič | Rigidná kompozitná doska |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | RCB |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | S193 |
| Priznaná drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Číslo dekoru | 1463 |
| Rozmerová stálosť | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 8-10 mm |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 3 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí | 35-60 % |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: