Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 3,345 m2 |
| Vzor | Dlažba/Kameň |
| Štruktúra povrchu | Minerálna štruktúra |
| Garancia pre domácnosti | Lifetime (doživotná) |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 914,4 x 457,2 |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Názov dekoru | Kameň Trafalgar tmavo sivý |
| Kolekcia | Trendtime 5 |
| Hrúbka celkom | 2,5 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 8 |
| Balení na palete | 60 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,012 |
| Montáž | Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 23/33 |
| Spoj - typ | NIE |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ | PUR |
| Dekor/drevina | Kameň |
| Nosič | Nosná doska z vinylu |
| Nosič - materiál | Vinyl |
| Garancia pre komerčné priestory | 10 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty | Biela, Oceľ alebo Nerez |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj | NIE |
| Antibakteriálna úprava | ÁNO |
| Rozmerová stálosť | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 3,345 m2 |
| Vzor | Dlažba/Kameň |
| Štruktúra povrchu | Minerálna štruktúra |
| Garancia pre domácnosti | Lifetime (doživotná) |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 914,4 x 457,2 |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Názov dekoru | Kameň Trafalgar tmavo sivý |
| Kolekcia | Trendtime 5 |
| Hrúbka celkom | 2,5 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 8 |
| Balení na palete | 60 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,012 |
| Montáž | Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 23/33 |
| Spoj - typ | NIE |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ | PUR |
| Dekor/drevina | Kameň |
| Nosič | Nosná doska z vinylu |
| Nosič - materiál | Vinyl |
| Garancia pre komerčné priestory | 10 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty | Biela, Oceľ alebo Nerez |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj | NIE |
| Antibakteriálna úprava | ÁNO |
| Rozmerová stálosť | 0,15 % (norma 0,25 %) |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát perfektnej kvality produktu, bezpečnosti a dokumentácie nezávislého monitorovania inštitúcie TÜV Rheinland.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobca je členom asociácie výrobcov podláh MMFA, ktorá zodpovedá za technologické postupy, materiály a dôveryhodnosť výrobcu.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: